Публікації

"Ви завжди будете, мамо, між нас": вірші до Дня матері, які зрозуміють лише дорослі
9 трав
11:58
Традиційно у другу неділю травня в Україні відзначаються одне з найчуттєвіших свят у році – День матері. Люблячі сини і доньки поспішають вітати своїх рідних по телефону або ж особисто, а щоб ці привітання були ще красивішими – пропонуємо добірку проникливих поезій.
Вихідні у квітні 2021:  скільки відпочиватимуть українці у другому місяці весни
1 квіт
12:07
З приходом весни нам все більше й більше хочеться виходити на вулицю й ловити промінці весняного сонця. Та й із настанням тепла виникає велике бажання розслабитись й віддалитись від робочих справ. Тож, скільки вихідних ми отримаємо у квітні читайте далі.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.