main logo

Love is

Секс – це одна з найбільш загадкових і важливих сфер життя, яка завжди цікавить людей. Американський журнал Maxim, спільно з ведучими подкасту Call Her Daddy – Софією Франклін і Олександрою Купер, провів дослідження, щоб розкрити, які саме питання про секс найбільше цікавлять чоловіків і жінок.
20 вересня, 18:12
945

Які питання про секс найбільше цікавлять жінок і чоловіків

Секс – це не лише приємний спосіб задовольнити фізичні потреби, але і важливий компонент жіночого здоров'я. Хоча оптимальна кількість сексу є індивідуальною для кожної жінки, відсутність сексу може мати негативний вплив на різні аспекти її фізичного і психічного стану.
6 вересня, 21:00
2308

Як відсутність сексу впливає на здоров'я жінки

Кожна жінка хоч раз в житті стикалася з впливом суспільних норм і очікувань, що акцент слід робити на сімейному житті, а не на кар'єрному рості, а також що до 30 років вона має народити дитину й інші подібні очікування.
5 вересня, 20:00
2630

Чи існує ідеальний вік для створення сім'ї, – думка психолога

Якщо ви хочете привернути чоловіка, який вам подобається, важливо поводитися природно та автентично. Важливо пам'ятати, що будь-які стосунки мають базуватися на відкритості, спільних цінностях, рівноправному ставленні та взаємному розумінні.
31 серпня, 20:00
20390

Як привернути увагу чоловіка: 5 важливих порад

Більшість з нас мріє знайти ідеального чоловіка, але ми не завжди можемо бути впевнені, що це саме той, хто вам потрібен. До того ж люди змінюють свої звички у сімейному житті.
25 серпня, 19:00
18572

5 ознак того, що ви знайшли ідеального чоловіка

Більше новин