Як відомо, киянка Вероніка Дідусенко втратила корону всього за тиждень після грандіозного шоу. Причиною для дискваліфікації стало приховання інформації про дитину красуні. За умовами конкурсу, це є підставою для призначення іншій дівчині титулу "Міс Україна 2018".

Читайте також: Пристрасті довкола "Міс Україна 2018": все, що варто знати про скандальне переобирання

Однак не цей факт викликав багато негативних коментарів у західних ЗМІ, а виступ одного з членів журі конкурсу – актора Богдана Юсипчука. На прес-конференції він заявив, що молода мама, яка наважувалась народжувати у 19 років, не повинна ставати прикладом для наслідування.

Вона народила дитину в 19 років і розлучилась. Я вважаю, що це не правильно ставити таку людину, як еталон, з якого потрібно брати приклад,
– заявив Богдан Юсипчук.

На це відреагувала Вероніка Дідусенко. Киянка заявила, що поки організатори конкурсу офіційно не вибачаться за таку заяву Богдана Юсипчука, вона вважатиме це позицією всіх представників шоу "Міс Україна 2018".

Я вважаю це офіційною позицією комітету "Міс Україна", поки не почую офіційного вибачення! Прийшов час боротись за право жінки не бути покараною за те, що вона є матір'ю,
– зазначила Вероніка Дідусенко.

Окрім цього, дівчина показала фрагменти з іноземних ЗМІ, де описана її історія. Вероніка вкотре заявила, що не має наміру приймати правила, написані на початку створення конкурсу краси. Як і раніше, вона називає ці умови дискримінацією, додавши, що так шоу заохочує молодих дівчат до аборту.

"Права представляти Україну на світовій арені мене позбавили через правила, написані 70 років тому. Архаїчні та дискримінаційні правила, які були написані, коли расова сегрегація залишалася нормою. Мільйони жінок можуть брати участь у конкурсі лише в тому випадку, якщо вони не мають дітей. Ця дискримінація на підставі материнства повинна закінчитися. Це непряме заохочення до аборту", – заявила Вероніка Дідусенко.

Нагадаємо, що раніше організатори конкурсу "Міс Україна 2018" відреагували на гучні заяви Вероніки Дідусенко. Вони назвали умови шоу не дискримінацією, адже молоді мами можуть брати участь в іншому конкурсі краси – "Місіс Україна". Окрім цього, члени журі здійснили переголосування та визначились з ім'ям дівчини, що отримала корону. Нею стала 19-річна Леоніла Гузь, яка за збігом обставин, жила в одній кімнаті з дискваліфікованою Веронікою Дідусенко. У мережі підозрюють, що саме ця красуня оприлюднила інформацію про дитину киянки.