Краса

Ефекту запалих щік у Демі Мур і Мадонни можна було уникнути: коментар пластичного хірурга
6 трав
18:58
Знаменитості після 50-ти намагаються за допомогою пластики полегшити нижню третину обличчя, збільшити вилиці, підкреслити лінії молодості, омолодити шию, зробити пухкими і молодими губи. Однак іноді це шокує шанувальників. Більше про ефект впалих щік розповів український пластичний хірург Олександр Бебих.
Тренерка зі здоров'я назвала 7 речей, які вбивають жіночу красу
12 бер
11:17
Кожна жінка мріє якнайдовше зберегти здоров'я та молодість. Втім, нерідко їх спосіб життя призводить до зворотнього ефекту. Про основні помилки, які провокують передчасне старіння, розповіла нутриціологиня та тренерка зі здоров'я Крістіна Левченко
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.