Згідно з правилами конкурсу, претендувати на корону "Міс Україна 2018" можуть лише ті красуні, які не мають дітей тане були заміжніми. Саме цей факт з життя приховала Вероніка Дідусенко. Відтак організатори конкурсу дискваліфікували дівчину та вирішили зібрати членів журі для переголосування.

Читайте також: Пристрасті довкола "Міс Україна 2018": все, що варто знати про скандальне переобирання

"Ми не правоохоронні органи. У нас немає доступу до всіх даних, тому ми первіряємо паспорти, ідентифікаційний код, соцмережі. Не було жодної фотографії чи натяку, що у дівчини є дитина", – пояснила виконавчий директор оргкомітету конкурсу "Міс Україна" Вікторія Кіосе.

І хоч Вероніка Дідусенко називала умови конкурсу краси "дискримінацією", члени журі все ж вирішили не залишати їй престижного титулу, порадивши взяти участь у конкурсі "Місіс Україна.

30 вересня під час трансляції конкурсу на телебаченні організатори оприлюднили результати голосування зіркових суддів. Новою "Міс Україна 2018" стала Леоніла Гузь.

Це була моя мрія, – прокоментувала перемогу Леоніла Гузь.

Новоспечена "Міс Україна 2018" отримала престижну корону в досить юному віці – красуні всього 19 років. Леоніла Гузь вже здобула освіту та отримала фах перукаря-стиліста.

За словами Вікторії Кіосе, на конкурсі дівчина проявила всі ті якості, що допоможуть їй гідно представити країну на "Міс Світу", що пройде в Китаї. Наразі ж красуня оговтується від того, що її мрія здійснилась.