Уже в неділю, 30 вересня, організатори конкурсу "Міс Україна 2018" оголосять, хто ж отримав корону престижного конкурсу краси. Станеться це під час трансляції шоу на телеканалі "1+1". Члени журі вже проголосували та визначились, яка з українських красунь поїде до Китаю на "Міс Світу 2018".

Читайте також: Переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Вероніка Дідусенко: біографія та фото красуні

Що сталось з "Міс Україна 2018"?

20 вересня в Києві відгримів грандіозний фінал конкурсу "Міс Україна 2018". 25 найкрасивіших дівчат з усіх куточків країни приїхали до столиці, щоб вибороти престижний титул та отримати заповітну корону. Під запальні пісні Монатіка, Насті Каменських, гуртів Dzidzio, Kazka, Lucky4 і "НеАнгелів" учасниці шоу виходили на дефіле. Під час конкурсу вони засвітили стрункі фігури та довели свою ерудованість.

За результатами голосування журі, після всіх етапів шоу перемогу здобула 23-річна киянка Вероніка Дідусенко. Щасливій дівчині вручили корону на сцені та приз у розмірі 300 тисяч гривень. Всі глядачі привітали дівчину аплодисментами, а її фото облетіли всі вітчизняні ЗМІ.

Читайте також: Переможниця Міс Україна-2018 Вероніка Дідусенко: що публікує в Instagram красуня

Організатори конкурсу були задоволені результатами, адже були переконані: Вероніка Дідусенко гідно представить Україну на "Міс Світу 2018", що цьогоріч пройде у Китаї.

Красуня родом з Київщини. Освіту Вероніка спершу здобувала у престижному ліцеї, а згодом – у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Математик за фахом реалізовує свій потенціал у сферах фінансів та інвестицій. Дівчина яскраво виділялась і тим, що вільно володіє англійською, вивчає французьку та іспанську мови. Це, ймовірно, теж зіграло на користь Вероніки Дідусенко.

Проте довго насолоджуватись славою та титулом дівчині не довелось. Вже 24 вересня ЗМІ вибухнули новиною: "Міс Україна 2018" втратила корону через дискваліфікацію. Причиною для такого досить радикального рішення організаторів конкурсу стало приховання інформації про особисте життя.

Довідка. За правилами "Міс Україна", претендувати на корону можуть тільки ті дівчата, які не мають дітей та ніколи не були заміжніми.

Вероніка Дідусенко ж вирішила не зізнаватись, що має 4-річного сина Олександра, та всупереч всім умовам вийшла на сцену конкурсу. Жодного фото з дитиною дівчина не публікувала, а тільки на сторінці її мами у соцмережі "Вконтакте" знайшлось кілька знімків з чарівним малюком.


Вероніка Дідусенко з дитиною та мамою / фото із соцмереж

Хто першим прокоментував скандал?

Як не дивно, але Вероніка Дідусенко спершу не коментувала скандальну дискваліфікацію. Однак замість неї це зробив її бойфренд – засновник та керівний партнер компанії CFC Consulting Геннадій Курочка.


Вероніка Дідусенко з бойфрендом / фото із соцмереж

Чоловік вирішив розповісти непросту історію своєї коханої. Зокрема, він зізнався, що колись дівчина мала зайву вагу, з якою самотужки впоралась. Окрім цього, Вероніка Дідусенко в юні роки доїжджала до столиці, щоб навчатись у престижному закладі та навіть влаштувалась на роботу продавцем, щоб оплачувати репетиторство з англійської мови.

Читайте також: Мій син не приховувався, – дискваліфікована "Міс Україна" Вероніка Дідусенко показала дитину

За словами Геннадія Курочки, дискваліфікована "Міс Україна 2018" обурилась умовами конкурсу краси, але все ж взяла участь у ньому, приховавши інформацію.

Пригадую, як обурила тебе ця принизлива вимога у запрошенні взяти участь у конкурсі "Міс Україна"... Але ти тоді сказала, що відповідь на питання "Як так?" і "Чому?" ти зможеш отримати тільки тоді, коли гідно пройдеш увесь цей шлях,
– заявив Геннадій Курочка.

Однак саме ці питання, ймовірно, цікавили самих членів журі, коли вони довідались про брехню.

Як свої дії пояснила сама Вероніка Дідусенко?

Після резонансу в мережі Вероніка Дідусенко вирішила влаштувати прес-конференцію, де й пояснила громадськості, чим керувалась при заповненні заявки. Дівчина вибачилась, що пішла на таке порушення, однак запевнила, що сина ніколи не приховувала.

"Мій син не приховувався. Instagram і Facebook – це професійні сторінки. Фото з дитиною були у відкритому доступі у моєї мами на сторінці "ВКонтакте" (заборонена в Україні соцмережа, – 24 канал). Тому будь-яка людина, що вміє користуватися Інтернетом, могла їх побачити", – пояснила Вероніка Дідусенко.


Вероніка Дідусенко з сином / 24 канал

Дискваліфікована "Міс Україна" додала, що не розуміє таких обмежень, які з легкістю можна назвати "дискримінацією". Адже, за її словами, цю умову ввели ще в 50-х роках минулого століття, відтак зараз вона абсолютно не актуальна. Окрім цього, дівчина заявила, що це є забаганкою національних конкурсів краси, а не міжнародних.

Ті, у кого є діти, не можуть брати участі в конкурсі краси? Це абсурдно, несправедливо та неправильно. Коли я зайшла на офіційний сайт "Міс Світу", виявилось, що такої вимоги просто немає, офіційно її не існує. Це приховане правило, з яким учасниць знайомлять тільки тоді, коли підписується договір з національними комітетами,
– заявила Вероніка Дідусенко.

Читайте також: А кріпосне право точно скасували? – Анна Седокова прокоментувала інцидент на "Міс Україна 2018"

Відтак дівчина анонсувала боротьбу з такою дискримінацією. Метою Вероніки Дідусенко є прагнення зробити конкурс краси "Міс Україна" відкритим для молодих мам.

Як завершився резонансний скандал на "Міс Україна 2018"?

Організатори конкурсу краси відреагували на заяви Вероніки Дідусенко. Члени журі зізнались, що не вважають це дискримінацією. За їхніми словами, здійснювалась перевірка документів та сторінок соцмереж претенденток на корону. Кажуть, для красунь одружених та з дітьми є інший конкурс – "Місіс Україна".

Ми толерантні і поважаємо жінок з дітьми, заміжніх та розлучених – усіх!! Бо кожна людина має право на демонстрацію свого таланту, успіхів та цілей. Але для цього існує інший конкурс "Місіс Україна", де заміжні/розлучені/з дітьми можуть брати участь!
– зазначила виконавчий директор оргкомітету конкурсу "Міс Україна" Вікторія Кіосе.

Члени журі непохитно заявили, що дівчина, яка порушила правила та збрехала, не має права представляти Україну на міжнародному конкурсі. Відтак вони вже визначились, хто отримає престижний титул та виграш у розмірі 300 тисяч гривень. Українці ж дізнаються ім’я "Міс Україна 2018" вже у неділю, 30 вересня. І хоч правила суворі – сімейний стан, вік, зріст, вага – продовжують наполягати, що переможницю визначають "за внутрішнім світом дівчини, як вона живе, чого вона прагне, про що думає, тобто, перш за все, прагнуть знайти цілісну особистість".