Всього до фіналу конкурсу потрапило 25 красунь. Переможницею журі обрали 23-річну киянку Вероніку Дідусенко. За глядацькими симпатіями перемогла Мойсеєнко Аліна. Титул "Міс 4 сезони" завоювала красуня з Черкаської області Дарина Білик. "Miss Earth 2018" стала Анастасія Кривохижа, а "Miss International 2018" – Богдана Тарасік.

Читайте також: Вероніку Дідусенко позбавили престижного титулу "Міс Україна 2018": резонансні деталі

Однією з основних місій Національного комітету конкурсу "Міс Україна" є гідне подання нашої країни на світовій арені і популяризація України в усьому світі. За роки існування конкурсу українські красуні завоювали не один титул на світових подіумах. Національний конкурс "Міс Україна" проводиться в Україні щорічно з 1991 року. Переможниці відправляються представляти Україну на конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.

До складу журі конкурсу входили Юлія Айсіна, Ольга Внукова, Анна Варава, Володимир Горянський, Єлизавета Чепель, Аліна Байкова, Олег Верняєв, Дмитро Комаров, Андре Тан, Влада Літовченко та Микола Тіщенко. окрім цього, прихильники шоу "Міс Україна 2018" послухали виступ Монатіка, Насті Каменських, гуртів Dzidzio, Kazka, Lucky4 і "НеАнгели". Під відомі композиції красуні виходили на подіум для дефіле. Ведучими конкурсу краси було зіркове подружжя – Катя Осадча та Юрій Горбунов.

Читайте також: Переможниця Міс Україна-2018 Вероніка Дідусенко: що публікує в Instagram красуня

Як відбувався конкурс – пропонуємо переглянути у яскравих фотографіях та відео.

Читайте також: Міс Україна 2018: імена усіх фіналісток