Про це повідомили на офіційному сайті конкурсу.

За словами організаторів конкурсу, перед початком першого етапу "Міс Україна 2018" всі красуні заповнили відповідні анкети та підписали договір, в якому було прописані обов'язкові умови шоу. Зокрема, дівчата не повинні були перебувати в шлюбі та мати дітей. Саме такі вимоги прописані в правилах конкурсу "Міс світу".

Читайте також: Міс Україна: які красуні завойовували престижний титул

Переможниця Вероніка Дідусенко вказала недостовірну інформацію. Організатори, дізнавшись правду, вирішили дискваліфікувати дівчину та віддати корону іншій конкурсантці, яку оберуть 30 вересня.

Вероніка Дідусенко надала недостовірну інформацію, підтверджуючи, що не перебувала в шлюбі і не має дітей. У зв’язку із цим найближчим часом тим самим складом журі буде переобрано "Міс Україна 2018". Оголошення імені нової "Міс Україна 2018" відбудеться під час телеверсії фіналу конкурсу краси "Міс Україна 2018" у неділю, 30 вересня, о 23:30 на телеканалі "1+1",
– зазначили представники конкурсу.

За інформацією ТСН, світлини Вероніки Дідусенко з дитиною опублікувала її мама Тетяна. Згодом жінка видалила знімки, однак вони все ж потрапили до організаторів конкурсу.


Вероніка Дідусенко з дитиною


"Міс Україна 2018" Вероніка Дідусенко з дитиною

Нагадаємо, що 20 вересня у Києві відбувся фінал конкурсу "Міс Україна 2018". Дівчата з усієї країни боролись за престижний титул і корону. За результатами голосування перемогу здобула киянка Вероніка Дідусенко, яка й повинна була представляти державу на міжнародному конкурсі краси.