Переможницю обрали з-поміж 25 найвродливіших дівчат з усіх регіонів країни. Дівчата не тільки пройшлись подіумом, але й показували свої інтелектуальні здібності. За результатами конкурсу та голосування експертного журі, головну корону "Міс Україна 2018" завоювала киянка Вероніка Дідусенко.

Читайте також: Переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Вероніка Дідусенко: біографія та фото красуні

Дівчина народилась та виросла у столиці України. Освіту красуня здобувала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Вероніка Дідусенко обрала для навчання спеціальність математику та вже здобула диплом бакалавра. На цьому дівчина не зупиняється та продовжує опановувати фах у сфері фінансів та інвестицій.

Читайте також: Міс Україна 2018: фото та відео яскравого фіналу

Водночас "Міс Україна 2018" може похизуватись знанням іноземних мов. Дівчина вже вільно володіє англійською та вивчає французьку й іспанську мови. Не дивно, що Вероніка Дідусенко полюбляє мандрувати світом, адже з такими знаннями красуня може знайти спільну мову з будь-якою людиною.

Профіль дівчини заповнений спокусливими фото, лакшері знімками та фотографіями з численних подорожей. Вероніка Дідусенко приміряє сміливі та досить пікантні вбрання, підкреслюючи свою струнку фігуру.

Читайте також: Міс Україна 2018: імена усіх фіналісток