Як відомо, в Україні вибухнув скандал: переможницю конкурсу краси "Міс Україна 2018" Вероніку Дідусенко дискваліфікували. Причиною для такого радикального рішення стало приховання дівчиною інформації про дитину. Згідно з правилами національного етапу "Міс Світу", конкурсанти не повинні бути мамами на час проведення конкурсу.

Читайте також: Мій син не приховувався, – дискваліфікована "Міс Україна" Вероніка Дідусенко показала дитину

У свою чергу, Вероніка Дідусенко вибачилась перед організаторами та учасницями "Міс Україна 2018". Однак складати руки дівчина не має наміру. натомість Вероніка анонсувала боротьбу з "дискримінаційними" умовами шоу та закликала представників конкурсу переглянути правила. За її словами, це допоможе всім молодим мамам боротись за корону.

Жодні заяви Вероніки Дідусенко не повпливали на організаторів "Міс Україна 2018". У Києві скликали експертне журі, яке переобере переможницю престижного титулу. Результати голосування будуть оголошені під час трансляції конкурсу 30 вересня.

Ми не правоохоронні, щоб мати доступ до всіх даних. Перевіряємо тільки паспорти та сторінки в соцмережах. Фото було у матері Вероніки Дідусенко у "ВКонтакте", а ця мережа заборонена. Ми не придумували цю форму і є ж альтернатива: Вероніка може брати участь в конкурсі, де визначають не "Міс", а "Місіс". В чому тут дискримінація?
– заявила виконавчий директор Оргкомітету Національного конкурсу краси "Міс Україна" Вікторія Кіосе.


Члени журі "Міс Україна 2018" / 24 канал

Окрім цього, стало відомо, як у світі ставляться до скандальної дискваліфікації "Міс Україна 2018".

На світовому рівні засуджують цю ситуацію. Міс Іран – заручена, але потім виявилось, що одружена, відтак її теж дискваліфікували,
– додала Олександра Кучеренко, володарка титулу "Міс Україна 2016".

Члени журі вже зібрались на прес-конференцію, після якої визначать, хто ж стане "Міс Україна 2018". У залі не були присутні 4 експерти, які голосуватимуть в онлайн-режимі.

До слова, до складу журі "Міс Україна 2018" входять: дизайнери Юлія Айсіна та Андре Тан, ресторатор Микола Тищенко, телеведуча Маша Єфросиніна, продюсер Ірина Горова, теле- і радіоведучий Володимир Остапчук, актори Юрій Ткач та Богдан Юсипчук, "Міс Україна 2016" Олександра Кучеренко, фехтувальниця Ольга Харлан та виконавчий директор Оргкомітету Національного конкурсу краси Вікторія Кіосе.