Про це вона заявила на прес-конференції в Києві.

Вероніка Дідусенко заявила, що ознайомилась з правилами конкурсу "Міс Світу". Там, за її словами, немає\ пункту, що забороняє молодим матерям змагатись за голосну корону.

Читайте також: Вероніка Дідусенко вперше прокоментувала скандальну дискваліфікацію на "Міс Україна 2018"

Ті, у кого є діти, не можуть брати участі в конкурсі краси? Це абсурдно, несправедливо та неправильно. Коли я зайшла на офіційний сайт "Міс Світу", виявилось, що такої вимоги просто немає, офіційно її не існує. Це приховане правило, з яким учасниць знайомлять тільки тоді, коли підписується договір з національними комітетами,
– заявила Вероніка Дідусенко.

Красуня додала, що будь-яка правозахисна організація з легкістю могла б оскаржити таку "дискримінацію" на конкурсі краси, тому її ніде не знайти в офіційних документах "Міс Світу". Сама ж Вероніка Дідусенко зазначила, що такі вимоги є неприйнятними у 2018 році.

Дівчина переконана, що якби вона була звичайною конкурсанткою або претенденткою на участь у "Міс Україна 2018", її б ніхто не почув. Зараз же, коли історія набула значного розголосу, Вероніка Дідусенко заявила, що може спробувати повпливати на умови шоу, щоб молоді мами надалі змогли змагатись з іншими красунями за корону.

Читайте також: Мій син не приховувався, – дискваліфікована "Міс Україна" Вероніка Дідусенко показала дитину

"Проаналізувавши ситуацію з Веронікою, я можу заявити, що у неї є усі можливості захищати свої права та інтереси у суді. Наразі Вероніка не ставить собі це на меті, наразі у неї інша мета. Ми хочемо запросити до діалогу організаторів конкурсу, щоб спільно вийти із цієї ситуації, з їхніми юристами. І далі плідно просувалися до такої необхідної мети, яку постійно усі залишають за дужками. Я особисто захоплююсь таким поривом Вероніки", – розповіла адвокат дівчини Таліна Кравцова.


Дискваліфікована "Міс Україна 2018" Вероніка Дідусенко з адвокатом / 24 канал

Вероніка Дідусенко при журналістах анонсувала боротьбу за зміну правил конкурсу. Красуня впевнена, що спільно з представниками "Міс Україна 2018" вона знайде розв'язання цієї проблеми.

Нагадаємо, що конкурс краси "Міс Україна 2018" обріс скандальною новиною: переможницю Вероніку Дідусенко дискваліфікували. Організатори шоу назвали причину такого радикального рішення – дівчина порушила умови проведення конкурсу, приховавши інформацію про дитину. Відтак 30 вересня під час трансляції "Міс Україна 2018" журі оголосять ім'я дівчини, що отримає престижний титул.