У четвер, 27 вересня, дівчина скликала прес-конференцію, на якій пояснила журналістам, чому все ж брала участь у "Міс Україна 2018", якщо її сімейний стан суперечив правилам конкурсу. У заході також взяла участь адвокат киянки Таліна Кравцова.

Читайте також: Дискваліфікація "Міс Україна 2018": бойфренд Вероніки Дідусенко розповів про її життя


Вероніка Дідусенко на прес-конференції / 24 канал

Вероніка Дідусенко вибачилась перед учасницями конкурсу та організаторами за те, що не була до кінця відвертою, заповнюючи заявку. Рішення про участь у конкурсі далось їй нелегко, але, за словами красуні, вона прагнула додати популярності її благодійному проекту. Коли ж зіткнулась із заявкою – була шокована від умов.

Після того, як я вирішила брати участь (у "Міс Україна 2018" – 24 канал), почала заповнювати анкету. Шокував пункт про дітей: на вулиці ХХІ століття, дівчата мріють стати переможницями конкурсу краси та "ангелами" Victoria's Secret, а мами позбавлені цієї можливості. Це боляче і принизливо, дискримінація! Це суперечить здоровому глузду,
– заявила Вероніка Дідусенко.

За словами дискваліфікованої "Міс Україна 2018", пункт про материнство був вписаний ще у 1951 році, коли була дискримінація. Наразі ці правила не мають жодного сенсу, переконана Вероніка Дідусенко.

"Я хочу, щоб жінки могли народжувати та при цьому самореалізовувалися. Я розпочинаю боротьбу не для того, аби повернути корону, а щоб не було цих дискримінаційних норм", – заявила Вероніка Дідусенко.

Читайте також: А кріпосне право точно скасували? – Анна Седокова прокоментувала інцидент на "Міс Україна 2018"

Окрім цього, дівчина наголосила, що не шкодує про материнство. Свого сина вона не приховувала, а на сторінці її мами в соціальних мережах досі розміщені знімки з ним. Вероніка Дідусенко також прокоментувала, чому у неї в блогах немає фото дитини.

Мій син не приховувався. Instagram і Facebook – це професійні сторінки. Фото з дитиною є у "ВКонтакте" (заборонена в Україні соцмережа, – 24 канал) у моєї мами. І дивно, що ця інформація не стала відомою раніше,
– запевнила дискваліфікована "Міс Україна 2018".


Вероніка Дідусенко з сином / 24 канал

Водночас Вероніка Дідусенко заявила, що хоче таки представляти Україну на "Міс світу". На міжнародному рівні вона б хотіла показати, що наявність дитини – це не перешкода для отримання престижного титулу. А от, що було б, якби Вероніка перемогла на "Міс світу", після чого її дискваліфікували – дівчина не відповіла. Натомість адвокат дівчини заявила, що це будуть лише припущення.


Прес-конференція Вероніки Дідусенко / 24 канал

Нагадаємо, що конкурс краси "Міс Україна 2018" обріс скандальною новиною: переможницю Вероніку Дідусенко дискваліфікували. Організатори шоу назвали причину такого радикального рішення – дівчина порушила умови проведення конкурсу, приховавши інформацію про дитину. Відтак 30 вересня під час трансляції "Міс Україна 2018" журі оголосять ім'я дівчини, що отримає престижний титул.