Засновник та керівний партнер компанії CFC Consulting Геннадій Курочка, який є бойфрендом Вероніки Дідусенко, зізнався, що колись красуня була "гладким ботаном", після чого вирішила кардинально змінити своє життя.

Читайте також: А кріпосне право точно скасували? – Анна Седокова прокоментувала інцидент на "Міс Україна 2018"

Весь твій шлях був не простим. Від тих часів, коли ти була гладким ботаном, а потім дала собі слово, що зовсім скоро "бридке каченя" перетвориться на "прекрасного лебедя"… Вже через рік після виснажливих тренувань твоя мама сказала, що "у неї була найкрасивіша дівчинка"... Гладкість лишилася у минулому, а от "ботаном" зі сталевою волею ти так і лишилася,
– зазначив Геннадій Курочка.


Вероніка Дідусенко з Геннадієм Курочкою / Фото із соцмереж

За його словами, Вероніка Дідусенко у 13 років виборола одне з державних місць в Українському гуманітарному ліцеї при Університеті Тараса Шевченка. Кожного дня дівчина добиралась до Києва, аби здобувати освіту в престижному закладі, а на вихідних працювала продавцем, щоб оплатити репетиторство англійської.

Окрім цього, Геннадій Курочка розповів, що красуня завагітніла на старті своєї модельної кар'єри, однак все ж вирішила народжувати.

Як можна ще на старті успішної кар’єри моделі в одному з найкращих агентств світу, лишитись вагітною та ще й самотньою, і наважитись народжувати? 99% із 100% зробили б на твоєму місці інший вибір!
– заявив Геннадій Курочка.


Вероніка Дідусенко з сином / Фото із соцмереж

Бойфренд Вероніки Дідусенко також відверто розповів, як відреагувала киянка на вимогу організаторів "Міс Україна 2018". За умовами конкурсу краси, дівчата не повинні мати дітей, що прописано і в правилах міжнародного шоу.

Пригадую, як обурила тебе ця принизлива вимога у запрошенні взяти участь у конкурсі "Міс Україна"... Але ти тоді сказала, що відповідь на питання "Як так?" і "Чому?" ти зможеш отримати тільки тоді, коли гідно пройдеш увесь цей шлях,
– додав Геннадій Курочка.

Нагадаємо, що конкурс краси "Міс Україна 2018" обріс скандальною новиною: переможницю Вероніку Дідусенко дискваліфікували. Організатори шоу назвали причину такого радикального рішення – дівчина порушила умови проведення конкурсу, приховавши інформацію про дитину. Відтак 30 вересня під час трансляції "Міс Україна 2018" журі оголосять ім'я дівчини, що отримає престижний титул.