main logo

Новини шоу-бізнесу

1 квіт
16:45
Акторка Наталка Денисенко зізнається, що давно не бачилася з чоловіком Андрієм Федінчиком, який зараз служить в ЗСУ. Розлуку дружина переживає важко, іноді плаче навіть при 5-річному синові.
1 квіт
10:17
Українськими ЗМІ розлетілися чутки, що Потап і Настя Каменських розлучаються, бо він нібито зрадив її з "людиною зі спільного кола". Про це з особистих джерел довідався блогер Богдан Беспалов. Репер лаконічно назвав плітки фейком.

У рубриці Шоу-біз на сайті "24" ви знайдете як інтригуючі історії зірок, відверті фото знаменитостей, скандали та гучні зізнання, так і нові кліпи та рецензії на кіно. Варто додати, що новини шоу-бізнесу на сьогодні — це не тільки світ гарячих пліток та інтриг, а й презентація кінопрем’єр, рецензії на фільми, репортажі з червоних доріжок. Ми також ведемо онлайн-трансляції із вручення Оскара та пісенного конкурсу Євробачення. Свіжі новини шоу-бізу ми публікуємо із яскравими та актуальними фото селебретіс. Також у рубриці шоу-біз можна знайти рецензії на нові стрічки чи музичні новинки. Окрім того, наші журналісти роблять добірки цікавих фактів про зірок. Читайте останні новини шоу-бізнесу України на порталі "24".