Новини шоу-бізнесу

Намагалися дати сили й впевненості, – лідер "Антитіл" про спілкування з Зеленським під час війни
26 чер
20:42
Музиканти гурту "Антитіла" зараз служають у теробороні на Харківщині. Лідер колективу Тарас Тополя мав можливість поспілкуватися з президентом Володимиром Зеленським, коли той приїжджав до Харкова.
Оля Полякова попросила Зеленського дати українське громадянство подрузі з Росії: реакція мережі
25 чер
19:36
Російська блогерка і телеведуча Ніка Білоцерківська засуджує війну в Україні. Зараз вона мешкає на півдні Франції, а майно жінки в Росії заарештували через антивоєнну позицію. Оля Полякова просить для подруги українське громадянство.

У рубриці Шоу-біз на сайті "24" ви знайдете як інтригуючі історії зірок, відверті фото знаменитостей, скандали та гучні зізнання, так і нові кліпи та рецензії на кіно. Варто додати, що новини шоу-бізнесу на сьогодні — це не тільки світ гарячих пліток та інтриг, а й презентація кінопрем’єр, рецензії на фільми, репортажі з червоних доріжок. Ми також ведемо онлайн-трансляції із вручення Оскара та пісенного конкурсу Євробачення. Свіжі новини шоу-бізу ми публікуємо із яскравими та актуальними фото селебретіс. Також у рубриці шоу-біз можна знайти рецензії на нові стрічки чи музичні новинки. Окрім того, наші журналісти роблять добірки цікавих фактів про зірок. Читайте останні новини шоу-бізнесу України на порталі "24".