main logo

Новини шоу-бізнесу

6 лют
08:25
5 лютого в Лос-Анджелесі відгриміла 65-та церемонія вручення головної музичної премії світу Греммі-2023. Зірковий бомонд зібрався у Crypto.com Arena, щоб отримати свої нагороди. Хто став володарем золотого грамофону цього року – дізнайтеся далі.
5 лют
11:48
На зйомках пост-шоу "Холостяка" Слава Дьомін познайомився з учасницею 12 сезону Аліною Єршовою. Він кілька разів запрошував дівчину на каву, але вона щоразу відмовляла. Тепер ведучий розповів це публічно й натякнув, що був готовий до стосунків з нею.

У рубриці Шоу-біз на сайті "24" ви знайдете як інтригуючі історії зірок, відверті фото знаменитостей, скандали та гучні зізнання, так і нові кліпи та рецензії на кіно. Варто додати, що новини шоу-бізнесу на сьогодні — це не тільки світ гарячих пліток та інтриг, а й презентація кінопрем’єр, рецензії на фільми, репортажі з червоних доріжок. Ми також ведемо онлайн-трансляції із вручення Оскара та пісенного конкурсу Євробачення. Свіжі новини шоу-бізу ми публікуємо із яскравими та актуальними фото селебретіс. Також у рубриці шоу-біз можна знайти рецензії на нові стрічки чи музичні новинки. Окрім того, наші журналісти роблять добірки цікавих фактів про зірок. Читайте останні новини шоу-бізнесу України на порталі "24".