У шоу "Топ-модель по-українськи" 4 сезон 17 випуск експерти забрали "бої за життя". Тобто в учасників не буде другого шансу, щоб поборотись за участь в шоу. Адже перед фіналом права на помилку ні в кого немає.

Читайте також: Топ-модель по-украински 4 сезон 17 випуск: хто потрапив до фіналу та полетів в Амстердам

За результати першого випробування – фотосесії в динаміці – шоу покинув Реван Палюх. За крок до фіналу не зміг впоратись із завданнями. А інші учасники – Віка Рогальчук, Свят Бойко та Самвел Туманян – потрапили до трійки фіналістів та полетіли в Амстердам. А за результами випробувань в Амстердамі проект залишив Свят Бойко.

До фіналу шоу потрапили Віка Рогальчук та Самвел Туманян. Вже наступного тижня хтось з них стане переможцем!

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в 16 випуску вибула Олена Феофанова

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск дивитися онлайн: хто потрапить в Амстердам, а хто – додому?

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: Реван Палюх покину проект
Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: Реван Палюх покинув проект

- місто Львів;
- 19 років;
- ріст – 194 см;
- вага – 88 кг.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: кого з учасників неочікувано повернули на проект

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: Свят Бойко покину проект
Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: Свят Бойко покинув проект

- місто Стрий;
- 27 років;
- зріст – 183 см;
- вага – 74 кг;
- параметри: 101-77-93.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск дивитися онлайн: найскандальніша фотосесія за всю історію проекту

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск дивитися онлайн: картини великих художників Золотої доби оживуть завдяки моделям

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск дивитися онлайн: остання фотосесія проекту відбудеться на висоті 30 метрів

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск дивитися онлайн: хто з трійки потрапить у фінал

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.