Проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон уже покинули 14 учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Владислав Дунаєв, Михайло Кухарчук, який вирішив самостійно піти з проекту, Настя Панова, Єлизавета Доронько, Катерина Пригода, Максим Сосновський, Ірина Мойсак, Данило Золотов, Дмитро Харламов, Настя Гладченко та Марія Шевченко.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в 15 випуску вибув Сергій Пістрий

Темою цього тижня було гасло "Модель – це активна соціальна позиція". Адже успішні моделі – це медійні особи, які можуть власним прикладом впливати на навколишній світ. Кожне випробування тижня стане окремою соціальною акцією.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск дивитися онлайн: експерти змусять учасників копирсатися у смітті

Дефіле "Крізь сміття"

Це перше соціальне випробування цього тижня. Експерти обрали Броварський ліс в якості локації для дефіле – тут щороку відпочивають тисячі жителів Київської області і сюди ж щодня звозять тонни сміття.

Сміття на майданчику справді було всюди. Целофанові пакети, які підганяло вітром, літали по полю, а знайти чисте місце для грим-зони виявилося неможливо – столи гримерів стояли на купі відходів і битого скла.

До речі, назву "Крізь сміття" це соціальне дефіле отримало не лише через забруднену локацію. Дефілювати учасникам довелося по дуже незвичайному подіуму: канаві, наповненій водою і засипаній сміттям з будинку учасників, який збирали протягом усього проекту. Після закінчення зйомок його, до речі, вивезли на смітник.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: стрибки з парашутом та топлес у центрі Києві

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: дефіле крізь сміття
Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: дефіле крізь сміття

Але дефіле до коліна у воді і смітті – не єдине ускладнення. Костюмери і художники проекту підготували учасникам сюрприз. Під час проходки з головних уборів на них виливалися літри бруду. Косметичного, звісно.

Найкраще із завданням впоралися Свят та Олена, вони зуміли провідчувати задумку цієї фотосесії. Тож на них чекають спа-процедури, а інші учасники – будуть прибирати подіум після себе.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск дивитися онлайн: чому повернули колишніх учасників

Кого з учасників повернули на проект

Пам’ятаєте історію переможниці третього сезону проекту "Супермодель по-українськи" Маші Гребенюк? За крок до фіналу дівчина залишила шоу. А за пару тижнів повернулася на проект і перемогла.

Цього разу в шоу "Топ-модель по-українськи" повернули одразу шість вибулих учасників! І всі вони дуже хочуть повернутися у шоу. На випробування приїхали Іра Мойсак, Ліза Доронько, Міша Кухарчук, Максим Сосновський, Ава та Данило Золотов.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: кого з учасників повернули до проекту

Учасники взяли участь у соціальній фотосесії проти насилля в сім'ї. До цього учасників знімали у природному середовищі: без декорацій, макіяжу та костюмів. Реван показав себе, як справжній чоловік – він заступився за пасажирку, яку намагався побити її чоловік. Ця сцена була постановочною, але учасники цього не знали.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: моделей кинули у полум'я і змусили ходити в повітрі


Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: фотосесія проти сімейного насилля

І під час фотосесії потрібно показали, що таке насилля в сім'ї і як пагубно це може впливати на людину.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: фотосесія проти сімейного насилля
Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: фотосесія проти сімейного насилля

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск дивитися онлайн: хто не зміг працювати з дітьми

Фотосесія проти байдужості до дітей

Під час наступного випробування учасники провністю віддалися в руки дітей – саме вони сьогодні відповідали за їхні костюми та грим. А як же інакше? Хто може краще повторити образи персожнаів із мультиків?

Ця фотосесія під назвою "Будь зі мною" присвячена тим, що дорослі мало приділяють часу своїм дітям – через роботу, зайнятість або навіть байдужість. Тож ця фотосесія одна із найважчих в психологічному плані. Але разом з тим учасникам потрібно бути веселими і максимально схожими на своїх мультяшних персонажів.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: фотосесія з дітьми
Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: фотосесія з дітьми

Фінальне випробування: дефіле на ходулях

Дефіле було присвячене проблемі торгвлі та викрадення людей в Україні. Учасники повинні були пройти по подіуму на ходялих, які будуть прикріплені до рук та до ніг. І дефілювати вони будуть абсолютно без страхівки! Тож страху додається ще більше.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: яких внутрішніх звірів показали учасники

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: дефіле на ходулях
Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: дефіле на ходулях

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск дивитися онлайн: хто потрапив до кімнати смутку

День відбору

За підсумками усього тижня до кімнати смутку потрапили Сергій Пістрий та Вікторія Рогальчук. Саме вони сьогодні будуть змагатись за можливість продовжувати участь в шоу.

Під час фінального випробування учасникам потрібно поспілкуватись з дітьми. І саме вони вирішатись, хто буде продовжувати свою боротьбу. Діти не повірили Сергію Пістрому, тож саме він залишає шоу.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.