У шоу "Топ-модель по-українськи" 4 сезон повернули "бої за життя": аналізуючи роботу моделей за минулий тиждень, експерти визначили двох найслабших учасників. У п'ятнадцятому випуску ними стали Сергій Пістрий та Вікторія Рогальчук.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: кого з учасників неочікувано повернули на проект

Під час фінального випробування учасникам потрібно поспілкуватись з дітьми. І саме вони вирішатись, хто буде продовжувати свою боротьбу. Діти не повірили Сергію Пістрому, тож саме він залишає шоу.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск дивитися онлайн: експерти змусять учасників копирсатися у смітті

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: Сергій Піістрий залишив проект
Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: Сергій Пістрий залишив проект

- місто Біла Церква
- 22 роки
- зріст – 185 см
- вага – 69 кг
- параметри: 95-76-93

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в 14 випуску вибула Маша Шевченко

Далі за звання "Топ-модель по-українськи" будуть змагатись п'ятеро учасників і хтось з них стане справжньою моделлю.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск дивитися онлайн: чому повернули колишніх учасників

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск дивитися онлайн: хто не зміг працювати з дітьми

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск дивитися онлайн: хто потрапив до кімнати смутку

Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.