main logo

Новини культури

29 січ
10:52
У Парижі завершилась 15-річна реконструкція Національної бібліотеки Франції. До головної зали можуть потрапити всі, хто не втрачає нагоди подивитися на книги в красивих інтер'єрах.
3 січ
00:58
Виявилось, що у відомої української захисниці Маріуполя, на позивний "Пташка", є хист до написання віршів. У своїх соціальних мережах дівчина опублікувала відео, на якому декламує поезію. У творі йдеться, зокрема, про велич України та помсту ворогам.

Чим живе культура сьогодні? Тільки актуальні новини культури в Україні та світі можна знайти на порталі Телеканалу новин "24". Щоб бути сучасним та освіченим, не достатньо читати лише про політику, варто обирати і культурні новини України — про музику, кіно, фестивалі, вистави, літературу, живопис, театр. Журналісти сайту наповнюють рубрику Культура свіжими та актуальними фотографіями та відеоматеріалами, щоб краще проілюструвати, як розвивається мистецтво у нашій країні та за кордоном. Окрім того, ми пропонуємо вам афішу культурних подій в усіх найбільших містах нашої держави. Україна багата на таланти і ми розповімо про них першими. Читайте новини про митців та культуру на сайті "24".