Новини культури

Як у Львові святкуватимуть День міста: програма заходів
5 трав
20:35
У Львові 6 травня святкуватимуть 765 річницю з дня заснування міста. З цієї нагоди біля головного входу до міської Ратуші відбудеться урочиста церемонія. Також львів'яни та гості міста зможуть відвідати низку заходів на будь-який смак – від вистав та концерту Ніни Матвієнко до футбольного матчу "Рух" – "Олімпік".
З професійним святом: картинки-привітання з Днем прикордонника
30 квіт
11:18
Охоронці державного кордону відзначають своє професійне свято 30 квітня. Працівники Держприкордонслужби щодня стоять на сторожі безпеки України та її громадян, за що їм треба сказати величезне дякую. Привітайте прикордонника з його святом найкращими картинками-привітаннями.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.