Новини культури

100 тисяч книжок для дітей з України: Олена Зеленська запустила зворушливий проєкт у Європі
24 чер
09:17
Перша леді України ініціювала проєкт "Книжки без кордонів", який покликаний подарувати малюкам-переселенцям книжки рідною мовою. Ідею Олени Зеленської підтримали в 14 країнах Європи й надрукували 100 тисяч примірників.
Директив "знести Суворова" не буде, – у Мінкульті пояснили, як проходитиме дерусифікація
10 чер
13:29
Через повномасштабну війну Росії в Україні значно активізувалися процеси дерусифікації та декомунізації, спрямовані на те, щоб замінити усе пов'язане з Росією та Радянським Союзом на власне українське.

Чим живе культура сьогодні? Тільки актуальні новини культури в Україні та світі можна знайти на порталі Телеканалу новин "24". Щоб бути сучасним та освіченим, не достатньо читати лише про політику, варто обирати і культурні новини України — про музику, кіно, фестивалі, вистави, літературу, живопис, театр. Журналісти сайту наповнюють рубрику Культура свіжими та актуальними фотографіями та відеоматеріалами, щоб краще проілюструвати, як розвивається мистецтво у нашій країні та за кордоном. Окрім того, ми пропонуємо вам афішу культурних подій в усіх найбільших містах нашої держави. Україна багата на таланти і ми розповімо про них першими. Читайте новини про митців та культуру на сайті "24".