main logo

Новини культури

23 бер
16:00
Слоган "Я люблю Нью-Йорк" був придуманий у 1977 році дизайнером, засновником журналу New York Magazine Мілтоном Глейзером. Тоді штат переживав глибоку економічну кризу і рекламна кампанія "I ♥ NY" допомогла її побороти.
2 бер
18:00
З початком повномасштабної війни український співак Коля Сєрга припинив всі контакти з Росією та пішов у лави ЗСУ, аби захищати свою країну. В інтерв'ю артист розповів, як "зустрів" 24 лютого та чи змінив своє ставлення до Росії.

Чим живе культура сьогодні? Тільки актуальні новини культури в Україні та світі можна знайти на порталі Телеканалу новин "24". Щоб бути сучасним та освіченим, не достатньо читати лише про політику, варто обирати і культурні новини України — про музику, кіно, фестивалі, вистави, літературу, живопис, театр. Журналісти сайту наповнюють рубрику Культура свіжими та актуальними фотографіями та відеоматеріалами, щоб краще проілюструвати, як розвивається мистецтво у нашій країні та за кордоном. Окрім того, ми пропонуємо вам афішу культурних подій в усіх найбільших містах нашої держави. Україна багата на таланти і ми розповімо про них першими. Читайте новини про митців та культуру на сайті "24".