У шоу "Топ-модель по-українськи" 4 сезон 14 випуску найгіршими цього тижня були Олена Феофанова та Маша Шевченко. Боротьба за життя на проекті мала відбуватись на ескалаторі. Вони мали йти проти руху ескалатора і робити фото. Однак, враховуючи травму Маші судді вирішили не проводити це останнє завдання.

Дивіться також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: стрибки з парашутом та топлес у центрі Києві

Попри те, що на початку тижня експерти пішли на поступки Маші, та максимально сприяли її роботі, дівчина не зуміла показати достойний варіант, тож покидає проект.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск дивитися онлайн: участь у модельному марафоні обернулсь трагедією

- Місто Київ

- 19 років

- Зріст – 185 см

- Вага – 64 кг

- Параметри: 90-65-90

Дивіться також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в 13 випуску вибули Дмитро Харламов та Настя Гладченко

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск дивитися онлайн: Самвел здивував благородним вчинком

Маша не закінчила університет, і працює продавцем-консультантом. А до цього працювала офіціанткою і хостес. Модельного досвіду у Марії немає, але є незвичайна зовнішність і багато татуювань. У вільний час дівчина пише вірші й малює. Боїться павуків.

Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: шоу покинула Марія Шевченко

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск дивитися онлайн: Лєна шокувала експертів

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск дивитися онлайн: щоб пройти випробування, учасникам доведеться стрибнути з парашутом

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск дивитися онлайн: рішення експертів шокує моделей

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.