Проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон уже покинули 13 учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Владислав Дунаєв, Михайло Кухарчук, який вирішив самостійно піти з проекту, Настя Панова, Єлизавета Доронько, Катерина Пригода, Максим Сосновський, Ірина Мойсак, Данило Золотов, Дмитро Харламов та Настя Гладченко.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: моделей кинули у полум'я і змусили ходити в повітрі

Цей тиждень для моделей пройшов в максимально екстремальних умовах.

Дефіле на витривалість і зламана нога

Експерти вирішили перевірити витривалість учасників, влаштувавши їм екстримальне дефіле. Цього разу учасники мали не лише йти красиво, але йти дуже довго. Це було дефіле на швидкість, однак бігти учасникам заборонялось. На дорозі їх чекали точки, де фони мали додавати одяг. Той, хто прийшов на точку останній – вибував із змагання.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: яких внутрішніх звірів показали учасники

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск дивитися онлайн: участь у модельному марафоні обернулсь трагедією

Першою із змагання вибула Лєна. Останньою на наступній точці була Маша. Не обійшлось без прикрості. Вона травмувала ногу, медики запідозрили перелом. Прогнози були невтішні – гіпс Маша має носити щонайменше 3 тижні, а до фіналу залишилось всього 5 тижнів.

Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск:черговий скандал на проекті

Останньою серед дівчат була Віка. Після цього з дистанції вибув Свят. А у трійку лідерів потрапив Самвел, Реван і Сергій. Переміг, звісно, Самвел, адже очевидно, що у нього найкраща фізична підготовка. Приз був достойний – бонус на наступному конкурсі та імунітет на весь тиждень.

Фотосесія у басейні

Учасники мали влаштувати фотосесію на фоні плакату у басейні. Але для того, щоб зробити фото, треба було спочатку зібрати фон – по басейну плавали 6 окремих кубів, з яких треба були підготувати фон.

Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: екстримальна фотосесія в басейні

Самвел отримав обіцяний бонус – йому єдиному не треба було складати куби – за нього це мали зробити інші. Однак хлопець благородно погодився віддати своє місце Маші, в якої була травмована нога.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск дивитися онлайн: Самвел здивував благородним вчинком

Першою фотографувалась Лєна. Дівчина традиційно влаштувала виставу – сказала, що боїться води, тож велетенські куби для Лєниної фотосесії тягали інші.

Нічний показ у центрі Києва

Експерт Костя Боровський разом з засновницею міжнародного модельного агентства VM Management Сваюне Яцкунайте влаштували нічний показ у самому центрі Києва.

Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: учасники дефілювали на гіроскутерах

Для цього завдання моделі мали навчитись їздити на гіроскутерах. Подіум влаштували просто на Поштовій площі, на тлі фонтану з підсвічуванням.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск дивитися онлайн: Лєна шокувала експертів

Не обійшлося тут без скандалу. Під час фінального походу Олена Феофанова вирішила епатувати публіку. Доїхавши до фінальної точки, дівчина раптом зняла з себе світшот і оголила груди. Це відбулось на очах у ошелешеної публіки і перехожих.

Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: Лєна знову влаштувала провокацію

До речі, це зашкодило Лєні перемогти – її витівку експерти не зрозуміли. Найкращою на дефіле визнали Віку. За перемогу дівчина отримала дизайнерську сукню.

Фотосесія зі стрибком з парашутом

Аби вдались хороші кадри учасникам довелось стрибнути з літака. На щастя, з учасником був інструктор і парашут.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск дивитися онлайн: це завдання пройшли не усі учасники

До останнього учасники сподівались, що у небо вони підніматись не будуть, а будуть позувати поруч з вертольотами чи проведуть дефіле на крилах літака.

Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: Самвел до остнаннього сподівався, що фотосесія буде на землі

Як розповіла Соня Плакидюк, учасники стрибали з парашутом для того, щоб максимально точно зобразити на фотосесії емоції людини, який готується до стрибка. Однак, приз був того вартий – переможці отримають парну зйомку для ELLE Man.

Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: приз був того вартий – зйомка для ELLE Man

Найбільше пощастило Віці Рогальчук, бо вона раніше вже стрибала з парашутом. Причому сама, без інструктора.

Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: завдання було найекстримальніше за весь тиждень

На жаль Маша так і не змогла стрибнути.

Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: Маша залишилась на землі

Що стосується фотосесії, то експерти тут були значно суворішими. Маші дозволили фотографуватись, але її робота теж не вразила. Єдиною, чия робота справді сподобалась експертам, була Віка.

Для фото ELLE Man обрали Віку та Свята.

Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: найкращою у фотосесії була Віка

Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск: Свят разом з Вікою зніматиметься для ELLE Man

День відбору

Першим до експертів вийшов Самвел. У нього був імунітет, тож хлопець прийшов без хвилювання. Експерти визнали, що попри імунітет, Самвел відпрацював тиждень дуже добре.

Наступною до експертів прийшла Віка. Дівчина двічі перемогла у конкурсах протягом тижня, тож експерти теж не сильно критикували її. Єдине, за що дорікнули експерти, це те, що до переможниці вона всерівно ще не дотягує.

Читайте також: Учасники шоу "Топ-модель по-українськи" знялися в кліпі: ефектні фото та відео

До експертів пішла Олена. Вона відверто хвилювалась, тож перед виходом до експертів вона нафарбувала на обличчі "внутрішнє переживання". Однак, це лише розгнівало суддів – її вигнали вмиватись. Попри критику Лєна потрапила у кімнату щастя.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 14 випуск дивитися онлайн: усі учасники опинились у кімнаті радості, але експерти підготували сюрприз

Коли Реван прийшов до суддів, їхні думки розділились. На першому змаганні він проявив себе не дуже яскраво. А от Костя сказав, що на його змаганні Реван був одним з найкращих.

Робота Сергія зовсім не вразила експертів. Йому порадили боротись і рухатись вперед, бо поки він тупцює на місці.

Маша прийшла до експертів передостанньою. Експерти відзначили її сміливість боротись у проекті далі. Однак, тиждень у неї пройшов невдало - експерти визнали, що Маша була не яскравою та мало емоційною.

Останній до експертів прийшов Свят. Соня, попри те, що він переміг у її конкурсі, розкритикувала його роботу. Експерт наголосила, що Свят переміг лише завдяки своїй фактурі.

Усі з учасників опинились у кімнаті щастя. Це дуже спантеличило учасників. Далі у кімнату зайшла Алла і пояснила, що через травму Маша не зможе брати участь у боротьбі за життя на проекті, тож покидає проект негайно.

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.