Проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон уже покинули 11 учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Владислав Дунаєв, Михайло Кухарчук, який вирішив самостійно піти з проекту, Настя Панова, Єлизавета Доронько, Катерина Пригода, Максим Сосновський, Ірина Мойсак та Данило Золотов.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: хто залишив проект в дванадцятому випуску

На початку тижня усі учасники отримали подарунок – вони разом відпочили на атракціонах та зарядились емоціями й силами на всі випробування. Але все не може бути так легко і просто. На контрасті з минулим тижнем – учасникам запропонували відпустити себе, випустити пар і відпочити. Тож перше завдання – це вечірка!

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: чому учасники потрапили на запальну вечірку


Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: вечірка на проекті

Під час вечірки кожен з учасників міг вільно висловити свою думку про іншого учасника. Пристрасті розгорілись між Настею та Сергієм. Хоча те, що відбувається між ними, вже давно набридло усім учасникам.

Але навіть вечірка не минула без завдань! Учасникам потрібно було стрибнути в басейн, під час самого стрибку фотограф робить кадр.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск: чому всіх моделей запроторили до в'язниці


Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: фотосесія в басейні

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: хто потрапив в кліп гурту "АГОНЬ"

Дрифт-кастинг

Суддя шоу Костя Боровський провів дрифт-кастинг для учасників, щоб обрати героїв для зйомок кліпу. Учасники повинні будуть прорекламувати кепки на швидкості у дрифт-машині. Найголовніше тут – не перегравати.

Пройти кастинг хотіли всі учасники без винятку. Тому страху в них не було. Хлопці та дівчата висовувалися з вікон гоночного авто, розмахували руками і зривали з себе одяг. За кермом були водії-профі, а учасників пристібали до машини намертво.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: дрифт-кастинг

Ніч, неонове світло і свист гальм спорткарів, що дрифтують на величезній швидкості – це завдання запам'ятають усі! З кожної трійки учасників Костя обере лише одного, який потрапить в кліп.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: зйомки кліпу "АГОНЬ"

Зрештою Костя відібрав трьох учасників, які найбільше підходили на ролі героїв кліпу: Ревана Палюха, Віку Рогальчук і Сергія Пістрого.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: хто потрапив на зйомки кліпу

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: фотосесія в образах "внутрішніх звірів"

Фотосесія в образах "внутрішніх звірів"

Під час наступного завдання учасникам потрібно було знятися у фотосесії в образі своїх "внутрішніх звірів". Образи доповнюють маски тварин, які вдягне кожен. При цьому – учасники будуть оголені.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: моторошні перевтілення на Хелловін


Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: учасники знялися в образах звірів

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: чи наважаться учасники на крок у прірву

Дефіле "Крок у прірву"

На проекті "Топ-модель по-українськи" відбулося одне з найекстремальніших дефіле – переплетення страхувальних ременів, переплетення рук каскадерів, які тримають страхувальний трос і учасники проекту, які намагаються крокувати по стіні будинку. Все це – дефіле "Крок у прірву".

За задумом експертів, учасники мають перевтілитися в янголів, які спускаються з небес на землю. Але більшість хлопців та дівчат до старту дефіле уявляли себе не у ролі янголів, які спускаються, а у ролі падаючих янголів. Вид з точки старту дефіле відкривався приголомшливий. Та деякі учасники не бачили краси навколо через сльози страху, що застилали їм очі.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: дефіле на стіні будинку

День відбору

За результати усіх конкурсів протягом тижня найслабшими учасниками стали – Дмитро Харламов та Реван Палюх. Саме вони потрапили до кімнати "смутку". Під час фінального випробування кожному з них потрібно довести, що саме він повинен залишитись в проекті.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: хто потрапив в кімнату "печалі"

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.