В четвертому випуску "Топ-модель по-українськи" 4 сезон за місце у проекті 17 учасників – змагалися 9 хлопців та 8 дівчат. Третім проект залишив Михайло Кухарчук, який вирішив піти самостійно, та Владислав Дунаєв, який найгірше впорався із завданнями суддів.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск: яким учасникам кардинально змінили зовнішність

20 учасників проекту вивчали ази моделінгу в Модельній школі, проте в модельний будинок потраплять лише 15 з них. Вже вибули Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Михайло Кухарчук та Владислав Дунаєв.

Топ-модель по-українськи 4 сезон: Михайло Кухарчук залишив проект
Топ-модель по-українськи 4 сезон: Михайло Кухарчук залишив проект

Михайло Кухарчук:
- місто Рівне
- 20 років
- зріст – 183 см
- вага – 72 кг
- параметри: 90-78-98

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у четвертому випуску вибула Ірина Симчич

Михайло працює у фотостудії флористом. Хлопець виховувався в інтернаті, у нього є двоє молодших братів, яким він мріє забезпечити гідне майбутнє. Саме через сімейні обставини він залишив проект самостійно.

Топ-модель по-українськи 4 сезон: Владислав Дунаєв залишив проект
Топ-модель по-українськи 4 сезон: Владислав Дунаєв залишив проект

Владислав Дунаєв:
- місто Канів
- 18 років
- зріст – 183 см
- вага – 75 кг
- параметри: 100-78-99

Влад не чує, і закінчив спеціальну школу для глухих. Зараз хлопець без роботи, але активно займається благодійністю і намагається допомогти всім, хто цього потребує.

Після екзаменів учасники потрапляють в Модельний будинок. Автоматично в модельний будинок потрапив Сергій Пістрий – він став кращим за результатами третього випуску та отримав імунітет одразу на три ефіри.

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск дивитися онлайн: який вчинок Ревана всіх шокував

Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск дивитися онлайн: хто зізнався в коханні на проекті

Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск дивитися онлайн: сльози та нервові зриви під час перевтілення

Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск дивитися онлайн: як пройшла зйомка іміджевого ролику

Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск дивитися онлайн: несподівана церемонія вигону