Проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон уже покинули 8 учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Владислав Дунаєв, Михайло Кухарчук, який вирішив самостійно піти з проекту, Настя Панова, Єлизавета Доронько та Катерина Пригода.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у десятому випуску вибули Ірина Мойсак та Максим Сосновський

У новому випуску модельного реаліті глядачів чекають відверті зізнання та несподівані перевтілення. Весь цей тиждень присвячений роботі в парах. Учасники повинні довести, що вони навчилися за всі 10 тижнів працювати разом.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект під час першого випробування

Фотосесія в стилі НЛО

Тематика першої фотосесії НЛО і викрадання людей інопланетянами. Одна частина учасників грала роль інопланетян, а інша – людей, яких викрадають.

Найскладніше для учасників – втриматись у повітрі і при цьому не забувати позувати. Більшість із учасників так і не змогли домовитись між собою та працювати в парі заради хорошого кадру.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: інопланетяни на проекті

Одні з кращих – Свят та Дмитро, їм вдалося показати справжню боротьбу! А от Настя Гладченко почувалася дуже погано перед випробуванням та навіть думала відмовитись від участі. Вона виходила на місце зйомки з лікарями, але таки вирішила працювати. Марія, яка працювала з нею в парі, була дуже розлючена, бо спільної роботи так і не вийшло.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: викрадення інопланетянами

По результатам фотосесії – один учасник одразу покидає проект. І це Ірина Мойсак, вона більше не буде брати участь у проекті.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск: феєричний виступ з відомим українським гуртом


Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: Ірина Мойсак залишила проект

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: кому помстився Реван

Фотоестафета мафіозі

Наступне випробування – знятись у фотоестафеті в стилі мафіозі з коміксів. Всі працюють в парах, але через непарну кількість учасників Реван буде працювати самостійно.

Учасникам потрібно було вжитися в комікс. Не тільки зробити вдалий кадр, а й вписатися під текст, впоратися із "трупом" (його грав Реван) та розпиляти сейф із грошима.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: учасники стали героями коміксу

Після цього випробування учасникам потрібно було обрати "вигнанця", саме він під час наступних випробувань буде сам, а не в парі. Ним стала Марія, під час наступного випробування вона залишалася без партнера.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: чому хлопці одягнули сукні та панчохи

Фотосесія "Любовні стосунки"

Під час фотосесії "Любовні стосунки" учасникам потрібно було працювати у парах. І їхнє завдання – впоратися як із чоловічим, так і з жіночим образом. Найскладніше і найважливіше на цьому випробуванні – постійно стояти боком до фотографа. Адже "половинчасті" грим і костюм видно лише у профіль.

Найважче було хлопцям, вони ж то ніколи не одягали накладні груди чи панчохи! Але попри незручності працювати таки треба.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: відверта фотосесія, поцілунки та сльози на проекті

Марія мала право розбити одну з пар, де були хлопці. І таким чином вигнанцем залишився Данило. Через скандал під час випробування замість любові між учасниками розгорілася сварка! Настя та Сергій через поцілунок під час фотосесії завершили свої стосунки на проекті.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: які моторошні перевтілення чекають на учасників

Дефіле після лабораторії Франкенштейна

На проекті "Топ-модель по-українськи" триває Хелловін! Учасникам влаштували моторошні перевтілення.

Для дефіле із кодовою назвою "Сіамські близнюки" хлопців і дівчат розділили, а потім знову з’єднали. Учасникам потрібно було на дефіле нести на собі іншого учасника.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: як вам таке дефіле?

Найбільш обізнані учасники відразу згадали, що бачили схоже дефіле на показі епатажного дизайнера Ріка Овенса.

"Вигнанцем" під час цього випробування лишився Сергій. Йому довелося змайструвати самостійно ляльку, яка й виконувала роль його партнера.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: хто потрапив в номінацію разом із Сергієм Пістрим

День вигону

Після всіх випробувань учасники повинні обрати одного учасника, який потрапить в номінацію. Ним став Сергій Пістрий, який до цього уже потрапляв в номінацію.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 7 випуск: учасники засвітили сідниці на червоній доріжці

Згідно з думкою експертів, в номінацію також потрапив Максим Сосновський (Фізрук). Під час вирішувального випробування хлопців очікувало зйомки в мультфільмі за мотивами кліпу ТНМК "Гупало Василь".

Із поставленим завданням гірше впорався Максим Сосновський, саме він і залишає проект цього тижня.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.