У шоу "Топ-модель по-українськи" 4 сезон повернули "бої за життя": аналізуючи роботу моделей за минулий тиждень, експерти визначили двох найслабших учасників. У десятому випуску ними стали Сергій Пістрий та Максим Сосновський (Фізрук).

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: моторошні перевтілення на Хелловін

Сергій Пістрий потрапив в номінацію за підсумками голосування усіх учасників. Експерти дозволили цього тижня визначити голосуванням "вигнанця". Саме він найгірше працював у парі з іншими партнерами.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект під час першого випробування

Ірина Мойсак залишила проект ще під час першого випробування – фотосесії в стилі НЛО. Вона не могла впоратись із поставленим завданням. Ця ситуація дуже незвичайна, бо до цього нікого з учасників не відправляли додому через одне провалене завдання.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у дев'ятому випуску вибула Катерина Пригода


Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: Ірина Мойсак залишила проект

- місто Київ
- 20 років
- зріст – 176 см
- вага – 53 кг
- параметри: 87-61-88

Максим Сосновський не впорався із завданням в номінації, тож саме він і залишає проект. Надалі за звання "Топ-моделі по-українськи" 4 сезон змагатимуться уже 11 учасників.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: хто залишив проект у 8 випуску


Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: Максим Сосновський (Фізрук) залишив проект

- місто Могилів-Подільський
- 23 роки
- зріст – 186 см
- вага – 75 кг
- параметри: 90-60-90

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: кому помстився Реван

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: чому хлопці одягнули сукні та панчохи

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: які моторошні перевтілення чекають на учасників

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: хто потрапив в номінацію разом із Сергієм Пістрим

Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.