У шоу "Топ-модель по-українськи" 4 сезон повернули "бої за життя": аналізуючи роботу моделей за минулий тиждень, експерти визначили двох найслабших учасників. У сьомому випуску ними стали Самвел Туманян та Сергій Пістрий. Хлопці настільки сильно змагались, що обидва залишись у проекті. Тож цього тижня проект ніхто не залишив.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: відверта фотосесія, поцілунки та сльози на проекті

Тож за звання "Топ-моделі по-українськи" 4 сезон змагатимуться 13 учасників.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: Сергій Пістрий залишився на проекті


Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: Самвел Туманян залишився на проекті

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 7 випуск: учасники засвітили сідниці на червоній доріжці

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: вчинок Ірини Мойсак здивував усіх своїх рішенням

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: хто буде капітаном команди "Латексні звірі"

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: на що учасники готові заради грошей

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: чому Марія Шевченко не вийшла на подіум

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: хто покине проект – Самвел Туманян чи Сергій Пістрий

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: битва найсильніших учасників