Насправді ж для того, щоб виглядати на всі 100 треба знати лише кілка секретів. За цілком доступні кошти ви зможете дозволити собі придбати не лише трендові речі, але й зібрати базове вбрання, з якого зможете скласти чимало цікавих аутфітів.

Читайте також Що носити жінкам за 50, щоб мати розкішний вигляд: найкращі поради

Класика в тренді

Пам’ятайте, що класичне вбрання завжди виглядає дорого. Вам треба лише мати базові футболки, сорочки, жакет, джинси, штани та спідницю – тканинну в довжині міді чи шовкову. Ці речі легко комбінувати між собою, тож ви можете створити цікаві та модні образи.

Якість краща за кількість

Не варто купувати багато речей, оскільки ви не завжди зможете їх вдало застосувати до своїх образів. Радимо зробити ставку на якісні речі з натуральних тканин. Вони дорого виглядають завдяки своєму крою та будуть довше мати гарний вигляд.

Додавайте аксесуари

Будь-які аксесуари додають образам завершеності. Не забувайте про браслети, ланцюжок на шиї, годинник чи окуляри, які є необхідними у весняно-літньому сезоні.

Знижки на розпродажах

Перевіряйте періодично онлайн-магазини, оскільки часто там з’являються великі знижки на трендові чи базові речі, тож ви зможете зекономити чимало коштів.

Акцент на кольорі

Спробуйте свої світлі образи оживити за допомогою яскравих акцентів. До прикладу, цього сезону є дуже популярною червона сумка, червоні кросівки чи металізовані балетки.

Вдягайтеся до типу фігури

Обирайте те вбрання, яке підкреслює ваші переваги та маскує недоліки фігури. Правильно підібраний одяг завжди буде мати кращий вигляд.

Створюйте свій стиль

У сучасному житті багато дівчат орієнтуються на модних інфлюенсерів, але важливо відчувати себе у вбранні особливо. Тому спробуйте віднайти свій стиль, який буде відповідати вашій особистості.

Ваш смак не залежить від грошей, тому для того, щоб мати бездоганний образ, не завжди потрібно мати багато грошей.