Проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон уже покинули 6 учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Владислав Дунаєв, Михайло Кухарчук, який вирішив самостійно піти з проекту, Настя Панова та Єлизавета Доронько. 8 випуск шоу був присвячений вибору – під час кожного випробування учасникам потрібно було проявити максимальну рішучість.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: хто залишив проект у 8 випуску

Фотосесія в стилі "ню"

Під час першого випробування – фотосесії – учасникам дали право вибору: або фотографуватись у стилі ню, або під час кадру знищувати власні речі. Така непроста умова була озвучена учасникам перед початком зйомок соціального характеру. Її ідея – показати світу, як багато непотрібних речей купують люди.

Думки учасників розділилися: одні були категорично проти рвати або спалювати улюблені джинси і футболки. Інші – роздягатися на публіці. Але тих, хто погодився зніматися голяка, зберігши речі, виявилося більше.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: фотосесія в стилі "ню"

Зйомка ускладнилася ще й погодними умовами. Саме у той травневий ранок йшов дощ, а температура повітря була +5 градусів. Позували моделі в автобусі, вщент набитому пасажирами: закоханими парами, немолодими людьми, родинами з дітьми. Не всім учасникам легко далося рішення роздягнутися на публіці.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: фотосесія в стилі "ню"

Дехто сумнівався до останнього, а Ірина Мойсак і взагалі відмовилася брати участь у фотосесії. Найбільше задоволення від зйомки отримала Олена Феофанова. Вона навіть повністю оголилися заради хорошого кадру.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 7 випуск: учасники засвітили сідниці на червоній доріжціТоп-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: фотосесія в стилі "ню"

Найкращими стали Олена Феофанова та Данило Золотов. В якості подарунку вони могли набрати кожен собі команду для наступного випробування.

Зйомка в рекламі

Наступне випробування – це зйомки в справжній рекламі, адже ніхто до цього не мав такого дозволу. Капітани обох команд повинні були вибрати в якій саме рекламі будуть зніматися учасники. Феофанова обрала рекламу пива, а Золотов – води.

В рекламі пива використовують звичайну соняшникову олію! Це було дуже неочікувано для учасників, бо їм довелося її пити і не показувати відразу. І не тільки олія викликала проблеми, а й слова, які потрібно було озвучити. Язики в учасників заплітались так, наче вони й правда пили пиво. Катерина Пригода випила занадто багато олії, тож після конкурсу їй було дуже погано.

Команда Данила Золота потрібно було рекламувати воду. Учасники мали проїхати на вело-тренажері та промовити рекламне гасло. Як виявилось, не всі учасники змогли підкорити уявну гору, а й взагалі кататись на велосипеді.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у сьомому випуску вибула Єлизавета Доронько


Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: еротична реклама крему

Фешен-вікторина

Фешен-вікторина включає в себе 8 етапів, які учасники повинні пройти в парах. За один пройдений етап – вони отримують одну тисячу модельних доларів, якщо ж етап вони не проходять – то всі кошти "згоряють". І чим більше вони зароблять коштів, тим легше їм буде під час наступного конкурсу. Азарт розгорівся неабияк!

Потрібно було обрати двох учасників, які перебувають у хорошій формі. Ними виявилися Олена Феофанова та Реван Палюх. Їм потрібно було з'їсти цілий торт і гарно при цьому позувати. Наступний етап для учасників з красивими ногами. І ними виявилися Данило Золотов та Вікторія Рогальчук – їм потрібно було зробити кожен кадр в парах взуття, яких було дуже багато! І ще й різного розміру.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: фешен-вікторина

Наступний етап – для учасників з нестандартним обличчям. Ними виявилася Катерина Пригода та Ірина Мойсак. Дівчата мужньо пережили випробування та зробили собі пірсинг.

Найсексуальнішими визначили Самвела Туманяна та Анастасію Гладченко, їм потрібно було пристрасно поцілуватись. Найбільше нервував Сергій Пістрий, якому Настя небайдужа. Після цього Настя навіть розплакалась, але стосунки з Сергієм вдалося зберегти.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: пристрасний поцілунок на проекті

Пара, яка любить тварин – Марія Шевченко та Дмитро Харламов. Їм потрібно було висміяти тих людей, які ведуть себе, як свині. Учасники одягнули маски у вигляді свинячої голови. Виглядало це дуже ефектно, але задоволення Маша з Дімою отримали мало.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск: хлопці і дівчата житимуть разом

За наступний етап учасники отримували не лише гроші, а й імунітет. Пара, яка за нього змагається, Сергій Пістрий та Макс Сосновський. Хлопці одразу пошкодували, що зголосились! Адже їм довелось рекламувати крем для ніг та облизати палець на нозі свого партнера.


Топ-модель по-українськи 4 сезон: еротична реклама крему

Святослав Бойко під час наступного етапу повинен був поголитись налисо. А учасник дуже любить своє волосся. Свят погодився і дозволив себе поголити.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: Святослав Бойко позбувся свого волосся

На фінальному етапі Марія Шевченко та Катерина Пригода повинні були зробити кадр для реклами інтимного гоління. Але на щастя, це виявилось лише провокацією! Сергій Нікітюк наголосив, що часто в життя моделі доведеться робити вибір між моральними принципами та грошовою винагородою. І експерт нагадав, що кожен цей вибір матиме свій наслідок.

Успішно закінчивши випробування учасники отримали гроші та один імунітет, який дістався Ірині Мойсак. За отримані гроші учасники могли купити подіум – від найкращого до найгіршого, які різняться по своїй ціні. Учасники повинни були одягнутися відповідно до свого подіуму, один з яких був просто збитий з досок. Не всім вистачило грошей на подіуми, тож Марія Шевченко залишилася без дефіле.

День відбору

Під час обговорень між учасниками розгорілася бійка. Свят вирішив кулаками довести Максу, що він гіден лишатись на проекті. Але на проекті залишаються не завдяки силі, а завдяки своїм здібностям. В номінацію потрапили Сергій Пістрий та Самвел Туманян.

В номінації на хлопців очікувало продовження фотосесії і цього разу їм довелося знищувати одяг свого конкурента. І чим швидше у них буде вдалий кадр – тим більше речей вдастся зберегти і залишитися на проекті. Хлопці виявилися настільки сильними учасниками, що їх обидвох залишили на проекті.

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: вчинок Ірини Мойсак здивував усіх своїх рішенням

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: хто буде капітаном команди "Латексні звірі"

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: на що учасники готові заради грошей

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: чому Марія Шевченко не вийшла на подіум

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: хто покине проект – Самвел Туманян чи Сергій Пістрий

Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск дивитися онлайн: битва найсильніших учасників