Проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон уже покинули 5 учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Владислав Дунаєв та Михайло Кухарчук, який вирішив самостійно піти з проекту.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск: яким учасникам кардинально змінили зовнішність

Боротьба за кімнати

У новому випуску усі учасники поселилися у модельний дім, але і там їх зустріли випробування. Першим у будинок потрапив Сергій Пістрий, адже він став найкращим за результатами третього випуску та отримав імунітет одразу на три ефіри.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск: Першим у будинок потрапив Сергій Пістрий

Боротьба почалася одразу, як тільки учасники переступити поріг – моделі наперебій почали обирати собі кімнати. Однак не всі були задоволені своїми сусідами, зокрема, територію не поділили Єлизавета Доронько і Олена Феофанова – дівчата навіть побилися та потягали одна одну за коси.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у шостому випуску вибула Анастасія Панова

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск: Олені Феофановій дісталося

Після новосілля на хлопців-моделей чекав сюрприз, таких емоцій вони точно ніколи не відчували – їм зробили епіляцію практично усього тіла.

Зваблива фотосесія у білизні

Таку спа-процедуру учасникам зробили, адже моделі знімалися у фотосесії для кампанії бренду білизни: вони поділилися на пари і показували одяг у вітрині.

Це була дуже гаряча та сексуальна зйомка, але не всі змогли оперативно включитися у роботу. Наприклад, пара Марії Шевченко та "фізрука" Максима Сосновського навіть вийшла на площадку двічі. А от Сергію Пістрому пари не знайшлося – хлопець самостійно імпровізував як міг!

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск: Сергій Пістрий позував сам

Дефіле: пісок та вітер

На учасників чекало випробування, де вони перевтілилися в образи із стрічки "Скажений Макс". Це дефіле також стало особливим для хлопців – на них наділи довгі шовкові спідниці і при цьому вони мали продемонструвати мужність. І їм це вдалося: моделі показали енергетику та силу! Найкраще в образ передав Реван Палюх, Максим Сосновський та Свят Бойко.

А от дівчат судді критикували більше.

Кадр з фільму "Скажений Макс"

Фотосет, на якому зашкалювали емоції

У шостому випуску "Топ-моделей по-українськи" підняли важливу та гостру соціальну тему – онкозахворювання. Для цього учасники знялися у спеціальному фотосеті, на який запросили відому модель Дарину Мітченко, яка зуміла перемогти рак!

Дарина поділилася, як знайшла сили подолати страшну хворобу.

Під час фотосесії дівчата показували хворих, а хлопці були їх підтримкою. Це завдання видалося надто важким для Лізи Доронько, адже її мама також переборола онкозахворювання.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск: Ліза Доронько і Данило Золотов

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск: Анастасія Гладченко

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск: Вікторія Рогальчук і Самвел Туманян

Дефіле повної гармонії

На цьому дефіле дівчата стали японськими тендітними ляльками, а хлопці – ляльководами. Мета завдання – гармонія чоловічого та жіночого начала.

Під час дефіле-спектаклю маріонетки мали слухати посили ляльководів. Але виявилося, що ляльки захотіли взяти ініціативу у свої руки.

Цього тижня проект покинула Анастасія Панова. Вона опинилася у двійці гірших з Данилом Золотовим.

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: розпачливі крики хлопців-моделей:

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: Соня Плакидюк змусила учасників роздягнутися:

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: дефіле серед пустині:

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: надзвичайно емоційна соціальна фотосесія #РакДурак:

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: кому вдасться підкоритися ляльководу:

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: хто з учасників опиниться у номінації?

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: на проект повернулися "бої за життя":