Тепер за звання "Топ-моделі по-українськи" 4 сезон змагатимуться 14 учасників.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск: хлопці і дівчата житимуть разом

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск покинула Анастасія Панова

Місто Кривий Ріг

22 роки

Зріст – 176 см

Вага – 48 кг

Параметри: 83-58-85

Настя навчається на фельдшера швидкої допомоги. Останні кілька років жила у Стамбулі з ревнивим хлопцем. Закінчила модельну школу, брала участь у конкурсах краси. На проект прийшла вже втретє – попередні два роки доходила лише до двохсотки. Щоб потрапити до двадцятки, схудла на 14 кг.

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: розпачливі крики хлопців-моделей:

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: Соня Плакидюк змусила учасників роздягнутися:

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: дефіле серед пустині:

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: надзвичайно емоційна соціальна фотосесія #РакДурак:

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: кому вдасться підкритися ляльководу:

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: хто з учасників опиниться у номінації?

Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск дивитися онлайн: на проект повернулися "бої за життя":