Раніше проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон вже залишили троє учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський та Ірина Симчич.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у п'ятому випуску вибув Михайло Кухарчук та Владислав Дунаєв

Навчання в Модельній школі закінчились, тепер почались екзамени. Ті, хто успішно здасть екзами – той заселиться в Модельний будинок. Туди вже атоматично потрапив Сергій Пістрий.

Перше випробування – дефіле в максимально стресовій ситуації. Учасникам потрібно було йти по подіуму, який був завалений деревами, та користуватись одним противогасником. Саме через реквізит було найбільше конфліктів.


Топ-модель по-українськи 4 сезон: фотосесія з тваринами

До речі, саме під завалами були розміщенні підказки для учасників щодо майбутнього екзамену. І на учасників очікувала фотосесія. Під час підготовки дві учасниці Олена Феофанова та Єлизавета Доронько влаштували бійку за "фізрука" Максима Сосновського.

Але шоу не про бійки, а про майстерність. Учасників очікувала надсладна фотосесію, де їм доводилось позувати із живими тваринами – щурами, зміями та комахами. Звісно, найбільше тварини налякали дівчат і навіть не всі змогли виконати завдання на повну силу.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск: хто вперше поцілувався на проекті


Топ-модель по-українські 4 сезон: фотосесія з тваринами

Далі на учасників очікувало ще складніше випробування – перевтілення. Хтось чекав його з жахом, а хтось – із нетерпінням. Хтось готовий на будь-які, навіть найрадикальніші зміни, а хтось не може розпрощатися навіть із сантиметром волосся.

Більшість охопила паніка. Колективна! Деякі учасники так боялися змін, що готові були покинути проект. Найцікавіше, що хлопці трималися за своє волосся і бороди, як потопаючі за рятувальні круги. І вели себе не краще за дівчат.

Найбільше новий образ не сподобався Михайлу Кухарчуку, адже йому довелось попрощатись із волоссям та бородою.


Топ-модель по-українстки 4 сезон: перевтілення на проекті

І вже в нових образах учасники знімуться для заставки проекту, саме з неї буде починатись кожен наступний випуск. На fashion-відео хлопці й дівчата позуватимуть у цілковитій темряві в неоновому кубі. Вони борються за місце у промені слави і право стати новою топ-моделлю.


Топ-модель по-українськи 4 сезон: зйомки заставки

Михайло Кухарчук зажадав піти з проекту самостійно, пропри те, що під час цього випуску – він був одним з кращих. Але сімейні обставини змусили Михайла піти на такий крок.

За підсумками екзаменів найгіршим виявився Владислав Дунаєв, він другим під час 5 випуску залишив проект.

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск дивитися онлайн: який вчинок Ревана всіх шокував

Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск дивитися онлайн: хто зізнавсся в коханні на проекті

Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск дивитися онлайн: сльози та нервові зриви під час перевтілення

Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск дивитися онлайн: як пройшла зйомка іміджевого ролику

Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск дивитися онлайн: несподівана церемонія вигону