Раніше проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон вже залишили двоє учасників – Карина Крилюк та Дмитро Заболотський.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в четвертому випуску вибула Ірина Симчин

В новому випуску учасників проекту очікували випробування, які мали би на меті навчити їх виражати свої щирі емоції. Вже в першому парному випробуванні учасників очікувала фотосесія в стилі "007", де їм потрібно було пережити вибух та стрибок з висоти. Ще до фотосесії Ірина Мойсак травмувалася, проте це не завадило їй та партнеру гідно закінчити фотосесію. До того ж, саме під час цієї фотосесії відбувся перший поцілунок між учасниками. Принаймні, перший – на камеру.


Топ-модель по-українськи: перший поцілунок на проекті

В другому випробуванні виявилось, що не всі учасники вміють щиро сміятись. А "прогулянка" містом часто нагадувала блукання міських божевільних.

Комічні образи теж личили не всім. І під час третьої фотосесії, де учасники мали перевтілитись в комах, багато з них боялися бути смішними.


Топ-модель по-українськи 4 сезон: фотосесія в образах комах

Наступне випробування було ще складнішим – учасників змусили пережити справжні емоції людини, яка втратила близьку людину в ДТП. Деяким учасникам було занадто важко пережити таку ситуацію морально. Учасники працювали в парах. Рвані рани, порізи та одяг в штучній крові не всім допомогли налаштуватись на потрібний лад.

Після випробування учасники обговорювали фотосесію. Під час бесіди Ліза Доронько і Віка Рогальчук посварилися через оцінки. Віка кинула Лізі в обличчя щоденник і розбила губу.


Топ-модель по-українськи 4 сезон: випробування на межі

За підсумками випробувань найгірше впоралася Ірина Симчич, саме вона і залишила проект цього тижня.

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск: хто з учасників першим заселився в модельний будинок

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск дивитися онлайн: хто вперше поцілувався на проекті

Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск дивитися онлайн: щира прогулянка містом

Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск дивитися онлайн: кому образ бешкетної комахи виявився не по зубам

Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск дивитися онлайн: соціальний експеримент та страшне ДТП

Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект