В четвертому випуску "Топ-модель по-українськи" 4 сезон за місце у проекті 18 учасників – змагалися 9 хлопців та 9 дівчат. Третьою проект залишила Ірина Симчич.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск: хто вперше поцілувався на проекті

20 учасників проекту вивчали ази моделінгу в Модельній школі, проте в модельний будинок потраплять лише 15 з них. Вже вибула Карина Крилюк, Дмитро Заболотський та Ірина Симчич, а отже учасників залишилось 17. Автомативно в модельний будинок потрапив Сергій Пістрий – він став кращий за результатами третього випуску та отримав імунітет одразу на три ефіри.


Топ-модель по-українські 4 сезон: Ірина Симчич залишила проект

Ірина Симчич:
- місто Івано-Франківськ
- 19 років
- зріст – 174 см
- вага – 54 кг
- параметри: 81-60-91

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск: "кривава" фотосесія та екстремальне дефіле учасників

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск: хто з учасників першим заселився в модельний будинок

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск дивитися онлайн: хто вперше поцілувався на проекті

Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск дивитися онлайн: щира прогулянка містом

Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск дивитися онлайн: кому образ бешкетної комахи виявився не по зубам

Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск дивитися онлайн: соціальний експеримент та страшне ДТП

Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект