В другому випуску "Топ-модель по-українськи" 4 сезон за місце у проекті змагалися 9 хлопців та 10 дівчат. В другому випуску мав би з’явитися Артем Зіньченко, однак він відмовився від участі в проекті. Але експерти підготували сюрприз. Під час другого випуску в проект повернули ще одного учасника Дмитра Харламова.

20 учасників проекту вивчали ази моделінгу в Модельній школі, проте в модельний будинок потраплять лише 15 з них. Перше випробування для учасників була фотосесія. Їм потрібно було змінювати позу кожну дві секунди. Із 30 кадрів модель Алла Костромічева обирала найгіршу фотографію та по ній оцінювали потенціал учасника.

Після невдалої фотосесії учасників очікувала Модельна школа, де кожному учаснику ставили оцінки за виконання завдань. Після майстер-класу майбутніх моделей очікувала фотосесія в нижній білизні у крижаній воді.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск: фотосесія в крижаній воді

Залежно від того, як будуть вчитися конкурсанти, визначать 5-ку кращих, які отримають імунітет та автоматично перейдуть до наступних завдань.

На другому етапі випробувань учасників очікувало дефіле, яке оцінювали експерти. Учасники повинні були зафіксувати одну із позицій, в іншому випадку – їх очікувало дуже болюче падіння.

Вже на останньому випробуванні учасників очікувала фотосесія, яка мала би показати важку боротьбу із шкідливими звичками.

Серед лідерів опинилися Маша Шевченко, Катерина Пригода та Ліза Доронько. Під час другого випуску з проекту вибула Карина Крилюк.


Топ-модель по-українськи 4 сезон: Карина Крилюк вибула з проекту

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

Українська версія шоу є адаптацією американського формату модельного реаліті "Next Top Model". Творець і беззмінна ведуча проекту – відома топ-модель Тайра Бенкс, яка вперше представила його на американському ТБ у 2003 році, і відтоді він не сходить з екранів.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск: фотосесія в крижаній воді

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".


Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск: екстремальне дефіле

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск дивитися онлайн: кого судді повернули на проект

Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск дивитися онлайн: фотосесія в нижній білизні в крижаній воді

Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск дивитися онлайн: екстремальне дефіле

Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск дивитися онлайн: "кривава фотосесія" зі шкідливими звичками

Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект