У другому випуску "Топ-модель по-українськи" 4 сезон проект залишила одна із учасниць – Карина Крилюк.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у третьому випуску вибув Дмитро Заболотський

В третьому випуску на учасників чекало дефіле на сходинках. Щоправда, в ньому могли взяти участь лише 15 учасників з 19. Тож четверо з них – навіть не змогли спробувати власні сили. Щоправда, під час фінального виходу всі учасники заплутались та не змогли знайти вихід з магазину.

Журі проекту під час третього випуску намагалися виховати лідерські якості в учасників. До того ж, у того учасника, в якого це вийде – буде перевага. Адже саме він отримає ключ від модельного будинку і зможе першим туди потрапити.

На другому етапі на учасників проекту очікувала квест-кімната, де вони мали би самостійно влаштувати собі фотосесію. Умови були однакові для всіх, тож хлопцям довелось вперше в житті наносити на себе макіяж. Четверо учасників, які стали кращими, отримали унікальну можливість повчитися майстерності дефіле від Алли Костромічової.


Топ-модель по-українськи 4 сезон: учасники на майстер-класі Алли Костромічової

Далі на учасників очікувала незвичайна фотосесія. Учасникам потрібно було зіграти партію в шахмати, будучи фігурами. І при цьому не забувати, що їх в цей момент знімають.

За підсумкамим конкурсів кращими стали Сергій Пістрий та Реван Палюх, саме вони і відкривали фінальне дефіле. Під час дефіле учасникам доведеться ще й встигнути накрити стіл та проявити себе як офіціанти. Незнання справи не всім дозволило закінчити дефіле гідно.

Найкращим за цей тиждень став Сергій Пістрий, саме він першим потрапить до модельного будинку. Він отримає імунітет на наступні три ефіри.

Найгірше себе проявив Дмитро Заболотський, він залишив проект.

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск: "кривава" фотосесія та екстремальне дефіле учасників

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у другому випуску вибула Карина Крилюк

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн: кого випробування довело до істерики

Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн: екслюзивний майстер-клас Алли Костромічової

Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн: хто виграв в шахи та зробив найкращу фотосесію

Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн: як учасників вчили хороших манер

Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект