Як розповіла Алла Костромічова в інтерв’ю для Vogue.ua, більшу шкоду обличчю наносить не сама косметика, а спосіб її зняття. Модель ніколи не знімає макіяж за допомогою серветок, лише повноцінним демакіяжем.

Читайте також: Що треба робити перед сном задля красивої шкіри: поради

"Я намагаюся якомога менше травмувати захисний шар шкіри, тому ніяких скрабів і відлущуючих міцелярних розчинів", – розповіла вона.

Після зйомок Костромічова знімає макіяж з очей двофазним засобом. Вмиватися модель радить пінками або гелями та одразу наносити крем.

"Відразу наношу крем, не даючи шкірі повністю висохнути. У мене алергія на багато ефірних олій, так що я стежу за появою нових розробок в області гіпоалергенних кремів, як би сумно це не звучало", – додала вона.

Під час польотів модель наносить нічний крем на чисту шкіру. У польоті Костромічова випиває по склянці води щогодини та бризкає в ніс зволожуючим засобом для слизової, щоб легше дихалося. Під очі від втоми використовує силіконові патчі.

"Очі найбільше видають втому, так що я використовую патчі і відбілюючі краплі в очі c блакитним відтінком", – зазначила вона.