В другому випуску "Топ-модель по-українськи" 4 сезон за місце у проекті змагалися 9 хлопців та 10 дівчат. В другому випуску мав би з’явитися Артем Зіньченко, однак він відмовився від участі в проекті. Але експерти підготували сюрприз. Під час другого випуску в проект повернули ще одного учасника Дмитра Харламова.

20 учасників проекту вивчали ази моделінгу в Модельній школі, проте в модельний будинок потраплять лише 15 з них. Вже вибула Карина Крилюк, а отже учасників залишилось 19.


Топ-модель по українськи 4 сезон: Карина Крилюк залишила проект

Карина Крилюк:
- місто Рівне
- 19 років
- зріст – 180 см
- вага – 61 кг
- параметри: 83-63-93

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

Українська версія шоу є адаптацією американського формату модельного реаліті "Next Top Model". Творець і беззмінна ведуча проекту – відома топ-модель Тайра Бенкс, яка вперше представила його на американському ТБ у 2003 році, і відтоді він не сходить з екранів.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск дивитися онлайн: кого судді повернули на проект

Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск дивитися онлайн: фотосесія в нижній білизні в крижаній воді

Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск дивитися онлайн: екстремальне дефіле

Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск дивитися онлайн: "кривава фотосесія" зі шкідливими звичками

Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект