В третьому випуску "Топ-модель по-українськи" 4 сезон за місце у проекті 19 учасників – змагалися 10 хлопців та 9 дівчат. Другим проект залишив Дмитро Заболотський.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск: хто з учасників першим заселився в модельний будинок

20 учасників проекту вивчали ази моделінгу в Модельній школі, проте в модельний будинок потраплять лише 15 з них. Вже вибула Карина Крилюк та Дмитро Заболотський, а отже учасників залишилось 18.

Дмитро Заболотський:
- місто Мелітополь;
- 21 рік;
- зріст – 189 см.


Топ-модель по-українськи 4 сезон: Дмитро Заболотський залишив проект

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск: "кривава" фотосесія та екстремальне дефіле учасників

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у другому випуску вибула Карина Крилюк

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн: кого випробування довело до істерики

Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн: екслюзивний майстер-клас Алли Костромічової

Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн: хто виграв в шахи та зробив найкращу фотосесію

Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн: як учасників вчили хороших манер

Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект