У шоу "Топ-модель по-українськи" 4 сезон повернули "бої за життя": аналізуючи роботу моделей за минулий тиждень, експерти визначили двох найслабших учасників. У сьомому випуску ними стали Марія Шевченко та Катерина Пригода. Вони не змогли себе проявити та піднятися "на вершину славу" й вибитися з тіні інших учасників.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск: феєричний виступ з відомим українським гуртом

Під час фінального випробування Маша та Катерина танцювали на підборах перед глядачами, які прийшли на концерт гурту "С.К.А.Й". І від того чи сподобається їхні танці публіці – вирішиться їхня доля. Танці Маші більше сподобались глядачам (ще б пак! Дівчина так майстерно танцювала twerk), тож вона залишається у проекті. А Катерина Пригода (Ава) залишила проект.

Тож за звання "Топ-моделі по-українськи" 4 сезон змагатимуться уже 12 учасників.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск: Катерина Пригода (Ава) залишила проект

- місто Полтава
- 24 роки
- зріст – 170 см
- вага – 50 кг
- параметри: 84-60-88

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: чому Фізрук підмітав вулицю, а Харламов ремонтував машини

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: як зйомки фешен-відео перетворилися на хаос

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: хто стане новою зіркою серіаліті

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: казкове дефіле

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: хто потрапив до кімнати "смутку"

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: хто став найгіршим за підсумками випробувань

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.