Проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон уже покинули 6 учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Владислав Дунаєв, Михайло Кухарчук, який вирішив самостійно піти з проекту, Настя Панова та Єлизавета Доронько. 9 випуск був присвячений шляху до успіху в шоу-бізнесі. Немає нічого не можливого! Маючи бажання можна піднятись з низів до верхівки слави.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у дев'ятому випуску вибула Катерина Пригода

Фешен-відео і повний хаос

Під час першого випробування хлопцям і дівчатам запропонували випробувати перші професії зірок шоу-бізнесу. А ви знали, що першим місцем роботи Оззі Осборна була автомайстерня? А Оля Горбачова колись проводила екскурсії по Києву? А от Святославу Бойку довелось навіть станцювати стиптиз. Перший у своєму житті!

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: чому Фізрук підмітав вулицю, а Харламов ремонтував машини

А в Насті Гладченко була дуже відповідальна робота, їй довірили найдорожче, що є в Алли Костромічової – її сина. Хлопчик поїв смачного супу та навіть поспав. Настя навіть сама задумалась про материнство.

А от Фізрук неймовірно вжився в роль прибиральника! Ви тільки зацініть, як він прокликає усіх, хто розкидає сміття!

І це далеко не всі сюрпризи цього тижня. На учасників очікує виступ із легендарним українським гуртом "С.К.А.Й". Для цього учасникам потрібно вивчити новий танець для себе – Jumpstyle (джамп-стайл). Окрім самого танця, учасникам потрібно щодня зробити 100 стрибків зі скакалкою!

Читайте також: Зірки проекту "Топ-модель по-українськи" знялися в рекламі українського бренду: стильні фото

Одразу після першого тренування на учасників очікувало ще одне випробування – зйомка фешен-відео на поверхні, яка постійно рухається. Працювати їм сьогодні довелось із Аллою Костромічовою – вона "зірка", а учасники – "фон". Це важливий етап становлення кар'єри. І для учасників потрібно докласти усіх зусиль, щоб отримати цей урок. Алла – центр стихії, а учасники – хвилі океану, при цьому їй потрібно відігравати певну емоцію.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: як зйомки фешен-відео перетворилися на хаос

Зради на зймоках "Київ вдень та вночі"

Ще один сюрприз, такого на "Топ-моделі по-українськи" ще не було! У гості до учасників завітав креативний продюсер "Київ вдень та вночі" Сергій Мельник. І не просто завітав, а вибрав серед хлопців і дівчат потенційних героїв серіаліті. Сергій Мельник влаштував для учасників два тури кастингів. І не виключено, що найяскравіші хлопці та дівчата з’являться в епізодах серіаліті.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск: учасники знялись в серіаліті "Київ вдень та вночі"

Учасникам потрібно було зіграти певні епізоди – зраду, істерику та навіть бійку. Найкраще з цим завданням впоралась Олена Феофанова, вона так щиро відіграли свою роль, що навіть здивувала креативного продюсера. Можливо, саме вона стане нової героїнею серіаліті?

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: хто стане новою зіркою серіаліті

Попелюшки та зірки на казковому дефіле

Наступне завдання дефіле. Накращі з учасників знімуть в рекламі модного будинку в Литів, тож бажання перемогти лише виросло. Четверо учасників Іра Мойсак, Олена Феофанова, Максим Сосновський та Настя Гладченко – будуть "зірками", а решта учасників – "попелюшки", які мали догодити "зіркам".


Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск: казкове дефіле

Хороша новина – усі учасники зможуть вийти на подіум. Але "попелюшки" повинні зробити подіум, прибрати територю, змонтувати меблі, підбрати костюми та ще багато іншого. Найкращою на дефіле стала Іра Мойсак, яка поїде зніматися в рекламній компанії бренду у Литву.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск: казкове дефіле

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 7 випуск: учасники засвітили сідниці на червоній доріжці

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: казкове дефіле

День відбору

За підсумками випробувань цього тижня в номінацію потрапило двоє учасників – Марія Шевченко та Катерина Пригода. Вони не змогли себе проявити та піднятися "на вершину славу" й вибитися з тіні інших учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: хто потрапив до кімнати "смутку"

Але в дівчат є можливість використати свій другий шанс. Всі учасники разом із гуртом "С.К.А.Й" виступлять на одній сцені, вони виконають танець, який так тяжко вивчали протягом тижня.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск: виступ з гуртом "С.К.А.Й"

Але є маленьке ускладнення – Маша та Катерина будуть танцювати на підборах. І це при тому, що вони й в кросівках ледь виконували своє завдання. Дівчатам довелось спочатку танцювати самим і від того, чи сподобається їхні танці публіці – вирішиться їхня доля. Танці Маші більше сподобались глядачам, тож вона залишається у проекті.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск: а чиї танці найбільше сподобались вам?

Топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск дивитися онлайн: хто став найгіршим за підсумками випробувань

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.