На знімальному майданчику зустрілися учасники відразу трьох сезонів "Топ-модель по-українськи" – Аріна Любітелева, Дар'я Майстренко і Михайло Кухарчук.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: відверта фотосесія, поцілунки та сльози на проекті

Аріна Любітелева – одна з найяскравіших учасниць другого сезону шоу "Супермодель по-українськи". Родзинка моделі – нестандартна форма вух. Дар'я Майстренко стала фіналісткою третього сезону "Супермодель по-українськи". А Михайло Кухарчук став учасником четвертого змішаного сезону "Топ-модель по-українськи". Кухарчук залишив проект за власним бажанням.

"Будь-яка творчість, а для мене створення одягу – безумовно творчість. З цієї колекції я починаю новий відлік історії бренду PODOLYAN. Лейтмотив про повернення до первинних початків бренду став основним в цій колекції, а також в колекції весна-літо 2018, яка буде представлена зовсім скоро", – розповідає Володимир Подолян про свою нову концепцію роботи.

У цьому сезоні дизайнер зробив ставку на чіткі силуети зимових пальто, жакетів і блуз, м'які трикотажні світшоти і експерименти зі складним кроєм. Ефект симетрії досягався за допомогою комбінування різних кольорів і фактур.