Проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон уже покинули 9 учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Владислав Дунаєв, Михайло Кухарчук, який вирішив самостійно піти з проекту, Настя Панова, Єлизавета Доронько, Катерина Пригода, Максим Сосновський та Ірина Мойсак.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в одинадцятому випуску вибув Данило Золотов

У новому випуску модельного реаліті глядачів чекають тюремні камери, помаранчеві роби, дерев’яні нари, миска з кашею через дверне віконце і Кримінальний кодекс замість телевізора. Десять учасників проекту цілий тиждень провели у СІЗО, цей тиждень пройшов в умовах "суворого режиму". Учасники проходили випробування тижня, не виходячи за територію слідчого ізолятора. І, звісно ж, усі вони були на тюремну тематику.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: чому всі учасники потрапили в СІЗО

Провальне дефіле та СІЗО

Це перше випробування про яке учасників попередили завчасно. Але навіть це не допомогло їм. Вони так і не знайшли часу, щоб потренуватися і продефілювати. Це неабияк розлютило Сергія Нікітюка, який вважає, що учасники дуже розслабилися. Тренування з експертом перетворилось у суцільні сварки. Адже учасники виходили на подіум один після одного, а якщо якийсь учасник робив помилку – все починалось спочатку.

Свят, який і відкривав показ, вийшов на подіум більше разів, аніж усі учасники разом взяті. І після такого дефіле Нікітюк прийняв рішення не допускати учасників до показу дизайнера. Замість цього вони зібрали всі свої речі та покинули модельний будинок. В якості покарання за безвідповідальність учасники цілий тиждень проживуть в СІЗО, як справжні в'язні.

Читайте також: Учасник "Топ-модель по-українськи" Реван Палюх знявся у модному фотосеті

Умови проживання – тюремні, камери на чотирьох, туалет один на всіх і він теж в камері без перегородок, холод і відсутність гарячої води.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск: учасники цілий тиждень провели в СІЗО

Смертельна фотосесія

На кожного учасника завели особисту справу. Їх звинувачують у невмінні вчитись на своїх помилках, симуляції, відсутність емоцій, черезмірну солодкість тощо. За це кожен з них повинен виконати виправні роботи. Для кожного "в'язня" вигадали сценарій страти. Це і буде їхнє перше завдання – фотосесія.

Учасникам потрібно було передати ті відчуття, які переживає людина, за секунду до смерті. Після такого складного випробування учасники заслужили на вечерю, але вони не очікували, що вона теж буде неймовірно простою – каша, від якої більшість просто нудило.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: чому учасників засудили до смертної кари


Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск: учасників посадили на "електричний стілець"

Перевірка на детекторі брехні

Похмура кімната. Біля заґратованих вікон – стіл і два стільці. На столі – ноутбук і приєднаний до нього механізм із дротами і кліпсами. За столом – Алла Костромічова у строгому брючному костюмі. Сьогодні вона не топ-модель світового класу, а поліграфолог, якому належить перевірити на детекторі брехні 10 хлопців та дівчат.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск: хто вразив щирими зізнаннями про минуле

За правильні відповіді на учасників чекав приємних бонус – спілкування з рідними, з якими вони не бачилися вже два місяці. За відмову давати відповідь на питання – мінус одна хвилина спілкування. За допитом слідкували інші учасники і рідні. Питання були дуже інтимні. Так, Настя зізналась, що вона мала сексуальні стосунки з Сергієм на проекті.

А Олена зізналася, що вона часто думала про суїцид, а Марія зізналася у своїй нетрадиційній орієнтації і прийомі наркотиків. Єдиний, кого очікувала порожня кімната – Сергій, до нього так ніхто і не приїхав з рідних.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: моторошні перевтілення на Хелловін

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: непередбачувані зізнання на детекторі брехні

Дефіле та втеча з СІЗО

Дефіле теж була в тюремній тематиці, учасникам потрібно було "втекти з в'язниці". Їм потрібно було пролізти через трубу, проповзти під колючим проволокою та розбити стіну в'язниці.

Найкраще із цим завданням впоралися хлопці – Самвел, Реван, Сергій та Свят. Саме вони показали і свої модельні здібності, і бажання швидше покинути стіни в'язниці. Саме стриманість, швидкість та лаконічність дозволили їм стати найкращими.

Після показу замість фінального виходу на експертів чекав сюрприз – усіх моделей викрав Костя. Він протягом усього тижня залишав їм записки та допоміг втекти з СІЗО.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: як учасники втекли з СІЗО

День відбору

Цей тиждень був дуже емоційним та складним для усіх учасників проекту. Експерти вирішили, що найгіршими цього тижня стали Данило Золотов та Марія Шевченко. Саме вони потрапили в кімнату "смутку" і відповідно в номінацію.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: хто потрапив в номінацію

Під час фінального випробування Данило Золотов був слабшим, а отже саме він залишив проект.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.