У шоу "Топ-модель по-українськи" 4 сезон повернули "бої за життя": аналізуючи роботу моделей за минулий тиждень, експерти визначили двох найслабших учасників. У десятому випуску ними стали Данило Золотов та Марія Шевченко.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск: чому усіх моделей запроторили до в'язниці

Під час фінального випробування учасників запроторили до кліток. Випробування в'язницею закінчилось не для всіх. Їм потрібно зібрати образ із чотирьох елементів. Пересувати моделей будуть інші учасники. Їм потрібно максимально швидко зібрати свій образ та зробити вдалий кадр. Проблема була в тому, що учасники не знали усіх термінів і, як виявилось, не так вже й добре розбираються в моді.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: чому всі учасники потрапили в СІЗО

За підсумками випробування, славбшим виявився Данило Золотов. Саме він і залишив проект цього тижня.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск: Данило Золотов залишив проект

- місто Сєвєродонецьк
- 20 років
- зріст – 187 см
- вага – 58 кг
- параметри: 87-65-90

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: чому учасників засудили до смертної кари

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: непередбачувані зізнання на детекторі брехні

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: як учасники втекли з СІЗО

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: хто потрапив в номінацію

Топ-модель по-українськи 4 сезон 11 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.