У шоу "Топ-модель по-українськи" 4 сезон повернули "бої за життя": аналізуючи роботу моделей за минулий тиждень, експерти визначили двох найслабших учасників. У дванадцятому випуску ними стали Дмитро Харламов та Реван Палюх.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: яких внутрішніх звірів показали учасники

Під час фінального випробування учасників чекала фотосесія в стилі фільму "Бійцівський клуб". Реван має перевагу, бо він професійно займається боями. Під час фотосесії кожен учасник повинен зробити вдалий і максимально реалістичний кадр.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: чому учасники потрапили на запальну вечірку


Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: Реван Палюх


Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: Дмитро Харламов

Ревана відправили в нокаут – в прямому і переносному значення. Але він дуже добре відпрацював, тож і його, і Дмитра залишили в проекті.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в одинадцятому випуску вибув Данило Золотов

Далі за звання "Топ-модель по-українськи" будуть змагатись також дев'ять учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: хто потрапив в кліп гурту "АГОНЬ"

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: фотосесія в образах "внутрішніх звірів"

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: чи наважаться учасники на крок у прірву

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: хто потрапив в кімнату "печалі"

Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.