Проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон уже покинули 11 учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Владислав Дунаєв, Михайло Кухарчук, який вирішив самостійно піти з проекту, Настя Панова, Єлизавета Доронько, Катерина Пригода, Максим Сосновський, Ірина Мойсак та Данило Золотов.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в 13 випуску вибули Дмитро Харламов та Настя Гладченко

Під час цього випуску учасникам потрібно не тільки проявити себе, а й ще показати, як вони можуть виживати в колективі. Цього тижня учасники матимуть змогу оцінити роботу інших конкурентів.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: хто під час випробування налякає Соню

Провокаційна фотосесія

Такої епатажної події київський Будинок письменників, напевно, ще не бачив. Лише уявіть собі – дев’ять учасників проекту "Топ-модель по-українськи" у костюмах з латексу та ланцюгів позували на розбитих дзеркалах в оточенні старовинних меблів та камінів.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: фотосесія "ярлики"

Ця фотосесія складалася з двох етапів – спочатку учасники позували у звичайному одязі, в образі, який, на їхню думку, характеризує їхню особистість. На другому етапі учасники мали показати, як їх сприймають суперники. І тут почалося найцікавіше. По-перше, майже ні в кого бажаний образ не співпав із справжнім. А по-друге, позувати їм довелося з напарниками... тваринами.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: фотосесія "ярлики"

Підбирали їх із певним наміром. Якщо оточуючі побачили в Дімі Харламову заздрісника – йому в партнери дісталася жаба. Реван здався іншим прилипалою і працювати йому довелося з п’явками.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: фотосесія "ярлики"

Жодна тварина під час зйомки не постраждала. А от учасникам не вдалося обійтися без травм. Олена так активно позувала на битих дзеркалах, що порізала коліна й долоні. А Свят після спілкування з п’явками пішов з майданчика зі слідами укусів. Та головне – результат.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 12 випуск: яких внутрішніх звірів показали учасники

Після випробування кожен учасник матиме одне фото, яке зроблене, як відображення у дзеркалі.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: фотосесія "ярлики"

"Зливання" учасників

За допомогою рушниць для пейнтболу учасники повинні розстріляти одного із своїх конкурентів. Той, на кому опинитиниться більше фарби – матиме найбільше проблем під час конкурсного дефіле. Майже всі учасники вистрелили в Ревана, який ще минулого тижня був в номінації.


Топ-модель по українськи 4 сезон 13 випуск: Свят та Самвел

Після конкурсу учасники отримали підказку до дефіле – кожен учасник обирає собі роль з легенди про Прометея. А от для Ревана – роль обирає колектив. Для нього обрали роль Гефеста. Учасники впевнені, що він не впорається із своїм завданням.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: моторошні перевтілення на Хелловін

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: найнебезпечніше і найвидовищніше дефіле проекту

Дефіле у вогні

Учасники повинні працювати із справжнім вогнем. Костюми для учасників оброблені речовиною, яка не горить, а на шкіру наносили гель, який теж оберігатиме учасників від опіків.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: Віка Рогальчук

Під час дефіле учасникам потрібно не просто пройтися, а розповісти легенду і символічно передавати вогонь один одному.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: дефіле у вогні

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: хто з учасників опиниться в тіні конкурентів

Фотосесія в тіні конкурентів

Кожен учасник має право оцінювати роботи інших – під час фотосесії учасники можуть вимикати частину світла. І йому потрібно спробувати прорекламувати аксесуари в світлі.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: фотосесія в тіні конкурентів

Під час роботи учасники натискають "Не подобається", як у соцмережах. І після натиску затухає один із прожекторів.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: фотосесія в тіні конкурентів

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: хто не дійшов до кінця подіуму

Дефіле в повітрі

Скляний подіум і прірва… А ви змогли б продефілювати на 10-метровій висоті? Від цього випробування коліна тремтіли навіть у знімальної групи проекту. Ще б пак – адже знімати найвисотніше дефіле сезону теж довелося на висоті!

Учасники розпочинають дефіле на підвісному подіумі. А коли він закінчиться – продовжуватимуть крокувати по повітрю. Причому перехід між подіумом і прірвою їм потрібно зробити максимально непомітним.

Проте є один учасник, який не дійде до кінця подіуму. Учасники знову повинні обрати одного учасника, якому не дадуть шанс закінчити роботу. Найбільше голосів отримав Дмитро Харламов, у нього другої частини дефіле – немає.


Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: дефіле у повітрі

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: чому в кімнаті "смутку" опинилось аж четверо учасників

День відбору

За підсумками тижня найслабшими учасниками стали Дмитро Харламов, Реван Палюх, Настя Гладченко та Сергій Пістрий. Саме їм доведеться під час фінального змагання доводити, що саме вони мають право лишитися на проекті і боротися за перемогу в шоу. Варто зазначити, що до цього ефіру – ще ніколи в номінацію не потрапляли одразу четверо учасників.

Під час фінального випробування учасникам потрібно позувати на платформі над водою. А в цей час конкуренти будуть кидати м'ячі та намагатися збити учасника з платформи. За цей час кожному з чотирьох номінантів потрібно зробити максимально багато поз.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.