У шоу "Топ-модель по-українськи" 4 сезон повернули "бої за життя": аналізуючи роботу моделей за минулий тиждень, експерти визначили двох найслабших учасників. У тринадцятому випуску ними стали Дмитро Харламов, Реван Палюх, Настя Гладченко та Сергій Пістрий. Це вперше в номінацію потрапило одразу аж четверо учасників.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: моделей кинули у полум'я і змусили ходити в повітрі

Під час фінального випробування учасникам потрібно позувати на платформі над водою. А в цей час конкуренти будуть кидати м'ячі та намагатися збити учасника з платформи. За цей час кожному з чотирьох номінантів потрібно зробити максимально багато поз.

Дмитра Харламова збили майже після першої пози, він встиг зробити лише кілька кадрів. Також на перших секундах збили й Настю Гладченко. А от Ревану пощастило більше, він зміг зробити близько десяти кадрів. Також і Сергію вдалося досить довго затриматись на платформі.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: хто залишив проект в дванадцятому випуску

Найменше вдалих кадрів було у Дмитра та Насті, саме вони сьогодні залишили проект. Далі за звання "Топ-модель по-українськи" будуть змагатись сім учасників.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: хто під час випробування налякає Соню


Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: Дмитро Харламов залишив проект

- місто Харків
- 21 рік
- зріст – 184 см
- вага – 72 кг

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в одинадцятому випуску вибув Данило Золотов


Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: Настя Гладченко залишила проект

- місто Дніпро
- 18 років
- зріст – 174 см
- вага – 53 кг
- параметри: 85-59-87

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: найнебезпечніше і найвидовищніше дефіле проекту

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: хто з учасників опиниться в тіні конкурентів

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: хто не дійшов до кінця подіуму

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: чому в кімнаті "смутку" опинилось аж четверо учасників

Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн: хто залишив проект

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.