Проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон уже покинули 15 учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Владислав Дунаєв, Михайло Кухарчук, який вирішив самостійно піти з проекту, Настя Панова, Єлизавета Доронько, Катерина Пригода, Максим Сосновський, Ірина Мойсак, Данило Золотов, Дмитро Харламов, Настя Гладченко, Марія Шевченко, Сергій Пістрий та Олена Феофанова.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в 17 випуску вибув Реван Палюх за крок до фіналу

Цей тиждень дуже напружений та відповідальний! Адже за результатами усіх випробувань визначаться учасники, які потраплять до фіналу.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск дивитися онлайн: хто потрапить в Амстердам, а хто – додому?

Хто полетить в Амстердам?

Для наступних випробувань учасники полетіли в Амстердам. Але з чотирьох учасників – Віка Рогальчук, Самвел Туманян, Свят Бойко, Реван Палюх – полетять не всі. На радощах учасники сіли в автобус... але приїхали на конюшню, де їх змусили прибирати. А після цього на учасників очікувала складна фотосесія.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: фотосесія в динаміці
Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: фотосесія в динаміці

Під час фотосесії потрібно зробити кадр у динаміці – для цього на учасника направлені десятки камер! А позували учасники на конях, з якими вже мали змогу познайомитися.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 16 випуск: хто впорався із складною фотосесією під водою

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: фіналісти проекту
Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: фіналісти проекту

За результати випробуваннями Віка Рогальчук отримала сертифікат на 10 тисяч гривень на пошиття нижньої білизни, а зйомка повного модельного портфоліо – отримав Реван Палюх, який сьогодні покинув проект за крок до фіналу.

Віка Рогальчук, Самвел Туманян та Свят Бойко потрапляють до фіналу і летять в Амстердам на зустріч новим випробуванням!

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск дивитися онлайн: найскандальніша фотосесія за всю історію проекту

Естетика та БДСМ

Кожен із суддів обрав собі фаворити, з яким проведе разом день. Саме цей час потрібен, щоб налаштувати учасника на потрібний лад та дати важливі поради, які допоможуть у фіналі. Соня Плакидюк обрала Самвела Туманяна, яка розповіла, що наступне випробування – це фотосесія в стилі БДСМ.

Такий образ сподобався не всім. Свят дуже нарікав на те, що йому дуже некомфортно та ще й негативно висловлювався про представників нетрадиційної орієнтації.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в 15 випуску вибув Сергій Пістрий

Фотографом стала сама Соня Плакидюк! Перший етап – зйомка в парі з іншими учасниками. Перша пара – Самвел Туманян та Свят Бойко. Головна вимога до фото – естетика, а не вульгарність. Наступна пара – Самвел та Віка. І третя пара – Свят та Віка.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: фотосесія в стилі БДСМ
Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: фотосесія в стилі БДСМ

Другий етап фотосесії – спільний знімок з Аллою Костромічовою, який режисує по черзі кожен учасник, а Соня – лише робить кадр. Це потрібно для того, щоб учасники бачили процес зйомки ще й так, як фотограф. Найкращий кадр зробив Самвел. І на нього чекав подарунок! Спільна фотосесія з Аллою Костромічовою!

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: фотосесія в стилі БДСМ
Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: фотосесія в стилі БДСМ

Показ в стилі Рембрандта

Віку Рогальчук вибрав Сергій Нікітюк. Тож настав час її приватної бесіди! І він познайомим Віку із творчістю нідерландського художника – Рембрандта.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск дивитися онлайн: картини великих художників Золотої доби оживуть завдяки моделям

А випробування – це дефіле і кожен учасник має вжитися в показ з рамкою для картин. Тож знання живопису під час показу Віці має дуже допомогти. Кожен учасник має уособлювати одного із героїв відомих картин. Всі матимуть по три спроби, щоб показати усе, на що вони здатні!

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в 13 випуску вибули Дмитро Харламов та Настя Гладченко

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск дивитися онлайн: остання фотосесія проекту відбудеться на висоті 30 метрів

Фотосесія на вітряку

На учасників очікувала, напевно, одна із найскладніших фотосесій! Вони буду рекламувати одяг еко-виробництва на вітряку! Учасників піднімуть на висоту 30 метрів.

Замість бесіди, Свят отримав від Кості можливість потренуватись перед фотосесією.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: фотосесія на вітряку
Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск: фотосесія на вітряку

Складність полягала в тому, що учасники позувала на вершечку вітряка, на висоті 30 метрів! І показувати легкість при таких умовах – надзвичайно складно.

День відбору

До фіналу потрапить лише двоє учасників. Саме вони будуть боротися за перемогу в наступному ефірі. За результами усіх випробувань проект покидає Свят Бойко.

А до фіналу потрапляють Вікторія Рогальчук та Самвел Туманян. Хтось із них вже наступного тижня стане переможцем!

Топ-модель по-українськи 4 сезон 17 випуск дивитися онлайн: хто з трійки потрапить у фінал

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.