У шоу "Топ-модель по-українськи" 4 сезон 16 випуск експерти забрали "бої за життя". Тобто в учасників не буде другого шансу, щоб поборотись за участь в шоу. Адже до фіналу дуже близько і права на помилку ні в кого немає.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 16 випуск: хто впорався із складною фотосесією під водою

За підсумками тижня найслабшим учасником стала Олена Феофанова. Саме вона залишив проект за крок до фіналу.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 16 випуск: Олена Феофанова покинула проект
Топ-модель по-українськи 4 сезон 16 випуск: Олена Феофанова покинула проект

- село Болехівці, Дрогобицький район;
- 20 років;
- зріст – 170 см;
- вага – 46 кг;
- параметри: 88-58-88.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 16 випуск дивитися онлайн: хто з учасників не зможе пізнати культуру Азії

Далі за звання "Топ-модель по-українськи" будуть змагатись четверо учасників і хтось з них стане справжньою моделлю.

Топ-модель по-українськи 4 сезон 16 випуск дивитися онлайн: через свою впертість Самвел і Олена опиняться під загрозою

Топ-модель по-українськи 4 сезон 16 випуск дивитися онлайн: Олена перетворить елегантний віденський вальс на сексуальний перфоманс

Топ-модель по-українськи 4 сезон 16 випуск дивитися онлайн: під час фотосесії Олена мало не втопила Самвела

Топ-модель по-українськи 4 сезон 16 випуск дивитися онлайн: експерти не залишили права на другий шанс

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових обличь у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.