Щоразу організатори танцювального шоу дивують глядачів та учасників новими завданнями. У 12 випуску зіркові пари повинні будуть станцювати по два танці, один з яких – із суддями шоу: Владом Ямою, Катериною Кухар та Григорієм Чапкісом. Окрім цього, новим суддею стане актор Павло Вишняков, який у 2018 році брав участь у "Танцях з зірками".

До слова Люди, ви серйозно? Ксенія Мішина відповіла на критику фанатів Юлії Саніної у "Танцях з зірками"

Відтак, 15 листопада на танцювальному паркеті зустрінуться такі пари, як: Санта Дімопулос та Макс Леонов, Надія Мейхер та Кирило Васюк, Юлія Саніна та Дмитро Жук і Сергій Мельник та Аделіна Делі. Перший танець вони виконають традиційно разом зі своїми партнерами, а другий із суддями проєкту. Зокрема, учасники готуватимуть "танець за життя", який у випадку потрапляння в зону ризику зможе дати їм перепустку у півфінал. Який саме це буде танець стане традиційно відомо під час прямого ефіру методом жеребкування.

Варто нагадати, що в 11 випуску шоу "Танці з зірками" покинула пара Сергія Танчинця та Яни Цибульської. Фронтмен гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ та його партнерка-хореограф вже прокоментували свій виліт з проєкту.