11 випуск шоу "Танці з зірками" був особливим, адже учасників прийшли підтримати їхні родичі. Сімейні історії розчулили глядачів, а знамениті українці постали перед екранами зовсім іншими. Однак ідилія на паркеті не допомогла одній парі пройти у чвертьфінал.

Не пропустіть "Танці з зірками 2020" 11 випуск: виступи учасників з родичами та поява Різатдінової на шоу

У зоні ризику опинились Сергій Танчинець і Яна Цибульська та Надія Мейхер і Кирило Васюк. Пари станцювали за життя, показавши свою вправність у бальній хореографії. Заздалегідь учасники не знали ані музики, ані виду танцю, тому самба стала для них імпровізацією.

Всі судді віддали свої голоси Надії Мейхер, а Катерина Кухар надала перевагу Сергію Танчинцю, який показав найбільший ріст на проєкті. На жаль, Сергій Танчинець і Яна Цибульська попрощались із проєктом.

До теми Танці з зірками 2020: список учасників танцювального шоу

"Дякую за цей неймовірний досвід. Це була казка… Надзвичайно вдячний своїй прекрасній і дуже талановитій Яні, яка докладала стільки зусиль, щоб ми так виглядали на паркеті", – зазначив Сергій Танчинець.

Артист подякував всім організаторам шоу, які дали можливість багатьом артистам знайти себе на проєкті, а також суддям, які об'єктивно оцінювали виступи, та глядачам, що віддали свої голоси за їхню пару. Особливі слова подяки Сергій Танчинець висловив родині.

Він приклад, що можна і в 38 років почати танцювати отак! Це кайф, – наголосила Яна Цибульська.

"Танці з зірками 2020" 11 випуск: дивіться онлайн – виступ Сергія Танчинця і Яни Цибульської

"Танці з зірками"

– це популярне розважальне шоу, за умовами якого зірки у прямому ефірі показують танцювальні постановки разом зі своїми професійними партнерами. Оцінюють виступи пар журі, до якого у 2020 році увійшли прима-балерина Катерина Кухар, знамениті українські хореографи Влад Яма і Григорій Чапкіс. Окрім цього, обирати переможців шоу будуть глядачі, які щотижня рятуватимуть своїх фаворитів від виходу з проєкту.

Вперше "Танці з зірками" з'явились на вітчизняному телебаченні у вересні 2006 року. Відтоді вийшло 4 сезони, кожен з яких мав чималий успіх. Після 6 років перерви легендарне шоу повернулось на екрани. У 2017 році перемогу здобули Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, у 2018-му – Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, а у 2019-му – Ксенія Мішина та Євген Кот.