У 11 випуску "Танців з зірками" темою шоу стала сім'я, де зірки повинні були вийти на паркети разом зі своїми рідними. Улюблениця мільйонів – Юлія Саніна з гурту The Hardkiss – станцювала зворушливе контемпорарі разом з батьком Олександром під власну пісню "Серце".

До теми "Танці з зірками 2020" 11 випуск: родинний вечір на шоу та несподіваний виступ Різатдінової

"Танці з зірками 2020" 11 випуск – виступ Юлії Саніної і батька Олександра

Танець вразив усіх глядачів і суддів, особливо Григорія Чапкіса, якому вже давно складно знайти спільну мову зі своїми дітьми. Інші судді теж схвально оцінили номер, віддавши кожний по 10 максимальних балів. Втім, єдину цифру "9" вирішила поставити Ксенія Мішина, віддаливши Юлію Саніну від першого місця у турнірній таблиці.

Як відреагувала на хейт Ксенія Мішина?

Одразу ж після цього на Ксенію Мішину посипались гнівні коментарі від шанувальників Саніної, але актриса вирішила самотужки пояснити власну позицію на інстаграм-сторінці.

"Вчора, після ефіру "Танців з зірками", де я була запрошеною суддею, мій "дірект" просто розірвало від кількості хейту і побажань смерті. А причиною всьому стала "9", яку я поставила Юлії Саніній за виконання танцю. І ось у мене питання: люди ви серйозно? Ми сидимо на розважальному шоу, завдання якого зробити так, щоб вам було цікаво і захоплююче. Я розумію прихильність фанатів, для яких виконавець – кумир, і вони готові на багато що, але в такій ситуації?! Я ж не "2" їй поставила. І навіть якщо "2" – я маю право на власну думку щодо танцю", – прокоментувала Ксенія Мішина.

Зіркова суддя пригадала, як у попередньому сезоні вона сама була учасницею проєкту і разом із партером Євгеном Котом з шаною приймала усі оцінки від суддів, оскільки розуміла, що вони у цьому компетентніші. Ксенія додала, що користувачі інстаграму, які залишають негативні коментарі в мережі, повинні розуміти, що по іншу сторону це все читає людина, яку може вразити така злоба. Але Ксенія вирішила пробачити людям такі емоції і попросила витрачати свій час на щось добре, а не на повідомлення незнайомим людям.

Сама ж Юлія Саніна не прокоментувала нападки власних фанатів на Ксенію Мішину.